אאורה ישראל - להגדיל את המרחב הפתוח באמצעות פינוי בינוי

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
חמישי, 06 יולי 2017 15:04

אאורה ישראל - להגדיל את המרחב הפתוח באמצעות פינוי בינוי

יש לכם נכס ישן שאתם רוצים להקפיץ בכמה וכמה מונים? אפשר להבין, אם השכונה שלכם נחשבת לשכונה ישנה, תמיד תוכלו להשביח את הקרקע בעשרות מונים. אאורה ישראל מדברים כאן על היכולת לשפר את הסביבה וכך גם להעלות את ערך הדירה בכמה וכמה בזכות פנייה אל שירותי פינוי בינוי נכונים, או שידרוג הדירה ע"י רכישה של חפצי נוי שונים, למשל שעוני קיר מיוחדים. אם מדברים על מדינת ישראל, מדברים למעשה על מתחם פינוי בינוי עם שטח עירוני נרחב ששווה להרוס בו בניינים ישנים ובמקומם להקים בתים עם צפיפות גבוהה בטיחותיים והן נאים לסביבה. אז איך מעלים את ערך הדירה שלכם? יש לזה פתרון חד משמעי, קוראים לזה פינוי בינוי מבית אאורה ישראל.

כפי שהבנתם, משרד הבינוי יכול בהחלט לקחת את הקרקע הישנה ולהכריז עליה כעל מתחם פינוי בינוי עם צו הכרזה מסודר שתוקפו לחמש שנים עד שש לכול היותר. לא מבינים על מה מדובר? השירותים של פינוי בינוי נכנסו לתוקפם בשנת 1998 על פי מדינות רשמית של משרד הבינוי והשיכון.

איך מכריזים על שטח כעל מתחם פינוי בינוי?

פינוי בינוי של אאורה ישראל בא לידי ביטוי במדיניות של התחדשות לכל דבר. פתרון לבעיות נגררות בעקבות הפרברים. כאשר אזלו השטחים לבנייה מחוץ לערים, נכנסה מדיניות של פינוי בינוי בו מנצלים קרקעות ישנות והופכים אותן לשם דבר. אז יש ציפוף ערים, טיפול מעולה במרקמים עירוניים מתדרדרים והכרזה על שטח כעל מתחם פינוי בינוי עם שימוש יעיל לקרקע וזאת על מנת לאפשר מגורים עם שמירה על השטח הירוק והסביבה האיכותית. אז לצד תדמית העיר, ניתן גם ניתן לספק למעשה תשובות באשר למתחם נאה, איכותי על פי הסביבה ואיכותי על פי כל הגורמים האחרים. שכונות או אזורים דלילים, מדורדרים, מצב סוציו נמוך? לא כשיש החלטה לקחת את הדברים ולשפר אותם באמצעות בנייה מחודשת. תתפלאו, אבל זה בהחלט משנה את פני הדברים.

רוצים לייצר שינוי באזור המגורים הישן? אולי כדאי לכם להתקשר כבר עכשיו אל אאורה ישראל ולהבין איך הדברים יכולים לפעול גם עבורכם.

 

 

 

 

 


 
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים