שובר לפרסום בגוגלאוסטיאופורוזיס, כי לגוף יש דרך משלו

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
שני, 24 מאי 2010 12:38

איך ניתן למנוע ולמזער את מחלת ה אוסטיאופורוזיס, תפקידה וחשיבותה של פעילות ספורטיבית בתהליך זה ועד כמה היא חשובה ונחוצה לגופנו.

אוסטיאופורוזיס (בריחת סידן) הינה מחלה מרכזית מבין מחלות הזקנה והניוון. אוסטאופורוזיס הינה  תהליך של איבוד מסת עצם. עקב איבוד זה, הופכות העצמות לשבירות.

עד גיל 35 מושלמת בנייה מסת העצם ומושגת מסת העצם המרבית. הגורמים המשפיעים על מסת העצם הם: גנטיקה, פעילות פיזית, סידן ומאזן הורמונאלי. מגיל 35 ועד 50 נשמרת מסת העצם קבועה, אך עם הפסקת פעילות השחלות והפסקת ייצור האסטרוגנים והפרשתם בקרב נשים בגיל 50, חל תהליך של איבוד מסת העצם, הנמשך מספר שנים.

הגורמים המאיצים את המחלה הם: מבנה גוף רזה, חוסר פעילות גופנית, עישון, שתיית אלכוהול, שתיית קפה בתדירות גבוהה, פעילות מוגברת של בלוטת התריס וכריתת שחלות.

על מנת לשמור על מסת העצם לאורך חיינו, יש להקפיד על אכילה נכונה ומאוזנת שתכיל את כל מה שהגוף צריך, אך לא די בזה. הגוף זקוק לפעילות ספורטיבית בכל גיל, אשר יפעיל כוח / לחץ על העצם, יגרה ויפעיל את התאים "בוני העצם".

הפעילות הגופנית חשובה ומשמעותית לשמירה על עצם בריאה. מחקרים מדעיים בנושא רפואה ושיקום הראו כי כושר גופני מונע ירידה בצפיפות העצם/ מסת עצם.

שיטת הרטט הכלל-גופי לגוף האדם, יעילותו בטיפול ושיקום של מצבים רפואיים ופיזיולוגיים שונים ומגוונים:

טיפול בשיטת רטט כלל-גופי , כשיטת טיפול-משלים יעילה מאוד ותורמת להתמודדות עם תופעות של אוסטיאופורוזיס, דלקות מפרקים, טרשת עורקים, טרשת נפוצה "מחלת היאפים", דליפת שתן במאמץ, ראומטיזם ומחלות נוספות הפוגעות בעצמות ובמפרקים. כמו כן הוא מתאים לטיפולי פיזיותרפיה, מסייע לטיפול שיקומי לאחר תאונות ופציעות, טיפול בתסמונת המאמץ המתמשך, מקרי שיתוק ועוד.

יתרונו הבולט של מכשיר Dream Healther הפועל בשיטת רטט כלל- גופי, בהיבט הטיפולי-רפואי-שיקומי הוא בהקניית נוחות מקסימאלית למטופל בזמן הטיפול, פשטות בתפעול, והתאמתו לכל סוג של מטופל בלא קשר למצבו הפיסי או הנוירולוגי.

המנגנון הייחודי למכשיר מונע רעידות בראש בזמן הטיפול, והשימוש בו אינו דורש מיומנויות פיסיות מיוחדות, או עמידה במנחים מורכבים. הוא מכסה קרוב ל – 85% משרירי הגוף בחמישה מנחי עמידה בלבד, וגם מטופלים בעלי מוגבלות בתנועה מפיקים את מרב התועלות של אימון גופני, ללא כל מאמץ פיסי ומבלי ליצור עומס יתר, או לחץ על המפרקים, הגידים והרצועות.

השימוש במכשיר מתאים למוסדות רפואיים גדולים, מרפאות פרטיות, מרכזי בריאות ושיקום, בתי חולים לרפואת ספורט, דיור מוגן לגיל הזהב ולשימוש ביתי.

למה מסייע טיפול משלים ב Dream Healther?

הפחתת המאמץ המופעל על המפרקים, הגידים והרצועות, התחדשות הסחוסים, שיפור בצפיפות העצם, שיפור הקואורדינציה ותיאום השרירים, הקלה בתחושות לחץ, שחיקה או דיכאון, שיפור שיווי המשקל, שיפור הניידות והתנועתיות, ייצור נוירוטרנסמיטרים (מוליכים עצביים) והורמונים טבעיים, ושיפור תנועתיות המפרקים.

 

 

 


adimeir.co.il/

 


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים