שובר לפרסום בגוגלאחסון מודולרי לבית או לעסק

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
שני, 20 יולי 2015 12:36

באופן די טבעי גם עבור בתים פרטיים וגם עבור בתי עסק הצרכים עבור האחסון הינם כאלה שיכולים להשתנות מידי פעם ואז יש צורך להתאים את אזורי האחסון עבור השינוי שהולך ובא על מנת לקבל אזור נוח לעבודה בו כל הפריטים יהיו זמינים בצורה טובה.

 

אחסון בבתים פרטיים

את מירב האחסון בבית פרטי אנו מבצעים בחדר שירות או במחסן אשר יש בהם מספיק מקום על מנת להציב מחסן או חדר שמשמש בתור מחסן.

כל פעם אנחנו מכיסים ומוציאים חפצים מאותו מחסן, כך למשל יכולה להיות תקופה בה נצטרך להוציא את העגלה הגדולה עבור התינוק החדש, יחד עם העריסה ויתר הציוד שאפסנו עד לפעם הבאה, שימוש במדפים מודולריים מסייע לנו לאפסן את כל הפריטים הללו בצורה נוה מכיוון שניתן להתאים את הגובה לפריטים אותם צריכים להניח על כל מדף כאשר חלקם גדולים מאוד ואחרים שטוחים וארוכים.

חשוב כי אותם מדפים יהיו עשויים מחומרים קשיחים כמו מתכת על מנת שיוכלו להכיל גם מוצרים כבדים כמו עגלה של תינוק מבלי לשבור את המדפים לחצי.

 

אחסון בבתי עסק

כאשר בתי עסק צומחים, כך גם ישנו צורך בכוח אדם גדול יותר ובאמצעים נוספים לאחסון של מוצרים או של חומרי עבודה שמשמשים את העסק, לשם כך עדיף להתקין מדפים מודולריים שעליהם ניתן להניח בצורה נוחה כל פריט ואף לשנות את גובה המדפים כאשר כמות הפריטים גדלה ולהפך.

אם מדובר בפריטים כבדים אותם יש להניח על המדפים יש לבדוק מראש מהו כוח הנשיאה של המדפים ושהם עשויים מחומרים קשיחים דיים על מנת לשאת את המשקל הנתון ללא כל בעיה. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים