שובר לפרסום בגוגלאיזה מעצב פנים מומלץ לי - מדריך בסיסי לבחירה נכונה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
שישי, 07 נובמבר 2014 07:27

ההחלטה לשכור מעצב פנים היא הצעד הראשון לקראת בית מעוצב, נוח ויפה להפליא, אך מיד מתעוררת השאלה כיצד לבחור מעצב פנים? איזה מעצב פנים מתאים לנו ביותר? איך אוכל למצוא מעצב פנים מומלץ שיספק את העבודה הטובה ביותר תוך מחירים הוגנים ומענה לכל הצרכים והציפיות שלנו? איך מעצב הפנים מצליח לקלוע לטעם האישי שלנו? מה יקרה אם לא אוהב את תוצאות העיצוב?

אין כל ספק כי כאשר מפקידים את עיצוב הבית בידיים זרות מתעוררים חששות, החשש מאוד טבעי. בעזרת המלצות של לקוחות קודמים וסקירה של עבודות קודמות, אפשר יהיה לקבל החלטה שקולה, מבוססת ובעיקר להיפרד מהחששות.

איך לבחור מעצב פנים?

ראשית, חשוב להבהיר כי לא קיים מעצב פנים אחד העונה לצרכים ולציפיות של כולם, ייתכן כי תקבלו פרטים של מעצב פנים מומלץ אך בעבורכם לא יהיה זה איש המקצוע המתאים ביותר. בכדי לבחור מעצב פנים מומלץ העונה לכל הצרכים שלכם יש לבחון המלצות כלליות בדבר שירות, זמינות, מחירים, עמידה בזמנים וכן הלאה, לצד עבודות העיצוב של המעצב.

שאלות שכדאי לשאול את המעצב

א.      מה כוללת הצעת המחיר? האם ישנו מספר מוגבל של סקירות או רעיונות אותם תוכלו לקבל? האם הצעת המחיר סופית או משוערת?

ב.      היכן ניתן לראות עבודות קודמות ולקבל המלצות מלקוחות קודמים? מה כולל הניסיון המקצועי? חשוב לוודא כי מדובר במעצב מנוסה המכיר את התחום בו מתמקד הפרויקט שלכם.

ג.       מהי ההכשרה המקצועית של המעצב? מעצב פנים מומלץ יוכל להציג תעודות של בתי ספר גבוהים לעיצוב, לימודים בחו"ל, קורסי הכשרה מיוחדים, תחומי התמחות ועוד.

ד.      האם הצעת המחיר כוללת גם אפשרות לרכוש רהיטים, חומרי גלם ושאר פריטים במחירים מוזלים תוך שימוש ברשת הספקים של המעצב?

ה.      מהן שעות הפעילות? מתי ניתן לקבל מענה ומה יהיה אופי הקשר ביניכם? 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים