שובר לפרסום בגוגלאיך אני מגיע לשגרירות ארצות הברית?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : akbulut   
שלישי, 13 דצמבר 2011 10:44
העבודה שלי באוסטרליה! בצעירותי, אחד מאחיי עבד במובינג במזרח הרחוק אחרי הצבא. כל המשפחה פחדו ורצו שיחזור במהרה. בסופו של דבר, כאשר הוא חזר לבסוף, זה היה אחרי מסע רציני, שופינג רציני, חוויות, ותכנית חסכון מכובדת. קינאתי בו כ"כ... בהשראתו, לאחר שירותי בצה"ל טסתי גם אני, ובשלב זה בחיי יכול אני לכתוב לכם על חוויותיי בדבר שגרירות ארה"ב בישראל.

זאת לא רק עבודה.

הפלוס של עבודה בחוץ לארץ זה שגם קיבלת חוויה לחיים. אכן, התנאים לא קלים וימי העבודה מייגעים, אולם עדיין, אתה חופשי בסופ"ש, מכיר תרבות חדשה וסופג הרפתקות במקומות חדשים במשך חודשים / שנים. וזה מבלי לציין את הרווח הפיננסי הגדול שמרוויחים בעבודות כאלו. מעבר ליתרונות הללו, במהלך ביקורך בקצה העולם, תוכל, בהתאם לדרישות, להתחיל בלימודי מקצוע עיוני, ולהתמקצע לפני שובך הביתה.

האם צריך שגרירות ארצות הברית? כל הפרטים - מייד.

כל מה שחשוב


אם רצונך הוא לשהות במדינות מסויימות, ייתכן ותצטרך להנפיק ויזת תייר; כל קונסוליה והתנאים שקבעה לעצמה לגבי כניסת תיירים. בחלק מהמקרים אופי הויזה שונה במהותו לפי אופי השהות, אך עדיין, כאשר תרצה להנפיק אשרה כזו - תיאלץ להביא איתך תמונות, להנפיק לעצמך דרכון ולקבוע תור עם השגרירות הרלוונטית. עדיף גם להתעדכן אצל שגריר המדינה המדוברת בדבר הדרישות עבור הנפקת האשרה, אך אסביר טיפים חשובים שעשויים לחסוך זמן:

חלק גדול מפרוצדורת הוצאת האשרה תהיה רשאי להשלים דרך פורטל השגרירות. סרוק את הפורטל הרלוונטי כדי לחסוך לעצמך זמן.

היראה כמו בנאדם; כמו בכל פגישה, המראה שלך הוא מאוד קריטי.

דאג להכין תמונות מעודכנות לדרכון. אם שכחת - יהיו מקרים בהם תצליח להנפיק תמונות כאלו אצל צלמים שיושבים בקרבת מקום.

חשוב להקפיד שהבאת עליך סכום כסף מסויים, למקרה ו...

מהן העבודות בד"כ?


אני משוכנע, יש יוצאים מהכלל, אך עדיין, סוגי העבודות המוצעות לצעירים בחו"ל - אינם רבים, ובדרך כלל מסתכמים במכירת ציורי שמן וטיפול בילדים. אך עדיין, לכל סוג עבודה - יתרונות משלו, תלוי במדינה הספציפית והיחס של הממונים.

מעוניין באינפורמציה יותר ספציפית בעניין מציאת עבודה בחו"ל?הגב לי פה ואנסה לענות לך כמה שרק אוכל. שיהיה לנו בכיף!

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים