שובר לפרסום בגוגלאיך יוצרים בתים מעוצבים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ביאונט   
שני, 11 יוני 2018 13:16

על מנת ליצור בתים מעוצבים צריך לא מעט השראה. כאשר משלבים בין השראה לבין סגנון, כאשר משלבים בין היבטים כגון גודל החדרים לבין קונספט מועדף ניתן ליהנות מסביבת מגורים מעוצבת וייחודית, שאיננה שבלונית, משעממת ונדושה. להלן נכיר כמה דרכים ליצירת בתים מעוצבים, מרהיבים ומיוחדים.

חלל בעל אמירה ורגש

בית מעוצב מתחיל בתכנון הנשען על אמירה ברורה, על קונספט. בהתאם לאופי החלל, סידור החלונות ומבנה העמודים והקירות, יש למקם את הרהיטים הנבחרים. בית שיהיה בעל אמירה עיצובית מושלמת ישלב בתוכו נגרות אומן ומוטיבים אישיים. על מנת שהחלל יהיה באמת בעל אמירה, כדאי למקם בכניסה אל הבית או באזורים מרכזיים פריט המייצג לא רק אמירה עיצובית אלא גם אמירה רגשית. ישנם בתים שעיצבם ישדר מסר נועז ומהפכני. אחרים ילכו על קו יותר מסורתי אבל עם טוויסט מעניין. יש כאלה שבהם העדיפות תהיה שילוב של ישן וגם חדש. אך העיקר הוא שתהיה מחשבה לגבי מה שרוצים להציג, איזו הרגשה רוצים לקבל.

עדיפות לחללים מרווחים

כאשר אנו מבקשים לבחון מהי הגישה הרווחת כיום באדריכלות, הרי שללא  ספק מדובר בחללים מרווחים. אדריכלות ועיצוב מודרניים יודעים להפוך גם חדרים קטנים, אם ישנם כאלה, ליותר גדולים. באמצעות פתרונות אחסון ונישות, באמצעות משחקי אור וצל, על ידי מיקום מדויק של כורסאות, כיסאות, שולחנות ומדפים ניתן לייצר תחושה הרמונית, זורמת ואנרגטית.

יצירת הבתים המעוצבים יכולה לשים דגש על שיח מעניין ומקורי בין האריחים והרצפה לבין הקירות וכל אלה, מתכתבים בניחותא עם הריהוט הנבחר ועם גופי התאורה. ואם כבר מזכירים את גופי התאורה, הרי שכדאי לבחור בגוון תאורה שיהיה נעים לעין. ניתן לשפר את העיצוב באמצעות תקרה מונמכת המשולבת עם גופי תאורה נסתרים.

עוד דרך ליצירת בית מעוצב תהיה השקעה באזורי המעבר. תשומת לב כדאי להקדיש לא רק לעיצוב כל חדר בנפרד אלא גם למעברים שבין החדרים. יש להשקיע בטיפוח הכניסה אל הבית ועל ידי התאמת דלתות יפות ומודרניות המשתלבות עם הרהיטים והמשלימות את הקירות. כך ניתן ליצור מסגרת הרמונית שלמה. 
מאמרים נוספים :

» עיצוב חדר הילדים - מתינוקות למתבגרים

עיצוב חדר הילדים הוא דבר דינמי ולוקח בחשבון את השינוי הדרמתי והמהיר הנגזר מהתבגרותו של הילד. כל שלב בהתבגרות הילד מציב אתגר להוריו ובמקביל מאתגר את מעצב הפנים להתאים את אותו חלל לצרכים המשתנים במהירות של הנפש...

» עיצוב פנים, עיצוב פנים הבית

עיצוב פניםעיצוב פנים עוסק בתכנון חללים פנימיים. מעצב פנים מחויב לדרישות הלקוח ויכולתו האומנותית מקבלת ביטוי באמצעות סגנונו הייחודי. כל מי שעוסק בתחום של נדרש להתמצא בתחומים רבים כמו תאורה, טקסטיל, נגרות, צבע ועוד. מעצב...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים