שובר לפרסום בגוגלאיך לבחור קורס רפואה משלימה?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Administrator   
רביעי, 30 נובמבר 2011 12:51

אנשים רבים כיום מבקשים לראות את עצמם בתחומי תורת הרפואה המשלימה השונים מבחינה לימודית - לימודי רפואה משלימה כבר מזמן אינם רק טרנד חולף אלא מסלול לימודים לגיטימי ומקובל. עם זאת, ישנם מינים רבים של כיווני למידה והתמחות בתחום לימודי רפואה משלימה. על כן, במאמר הזה נבחן חלק מקרבם ונעמוד על היתרונות היחסיים של בודדים מקרבם.לימודי קינסיולוגיה - בשביל מה ולמה?
קינסיולוגיה זוהי דרך טיפול משלימה התומכת בריפוי על ידי תנועה - ומכך נלקח השם של התורה בכללותה. תורת התנועה נוסדה לפני כמה עשרות שנים ע"י זוג כירופרקטים אמריקאיים. גישת תורה זו גורסת שגוף האדם לא שוכח כל התנסות שעבר, וקיים הכרח להקפיד שיש התאמה בינות שלוש המערכות הקריטיות בגוף האדם: מערכת חומרית, אמוציונלית ופסיכולוגית. על-פי תורה זו, ליקוי בסימטריה בקרב המערכות יביא בהכרח למגוון הבעיות הבריאותיות מהן אנחנו חולים, ולפיכך קינסיולוגיה גורסת שטיפול מחייב התייחסות בכל שלוש המערכות ביחד.
במהלך לימודי קינסיולוגיה תלמדו כיצד לטפל דרך תנועה על-פי הקווים המנחים שהוזכרו, וקורס זה נחשב כנקודת מוצא מעולה עבור מי שמגלה עניין בלימודי רפואה משלימה.

למה להעדיף בלימודי הומאופתיה?
תורת ההומאופתיה גורסת שלגוף האדם ישנה יכולת לתקן את עצמו, ולכן ריפוי הומאופתי מיועד לסייע לדרכי הטיפול הקיימים של גוף האדם בעצמו. התומכים בגישה זו גורסים כי מחלות מתרחשות כפועל יוצא ממחסור באיזון בינות תהליכים שמתרחשים בגוף, ולכן הריפוי בדרך זו נועד להשיב את האיזון לתהליכי הגוף.
חשוב לציין כי ריפוי הומאופתי ידוע בישראל כריפוי לגיטימי וניתן לקבלו דרך קופות החולים השונות והמשונות. גישה זו גורמת לזה שמדובר בכיוון לימודי פופולרי ונבחר ע"י אנשים רבים.
אלה שבוחרים ללמוד הומאופתיה יפגשו מסלול מעניין ומורכב, שכולל אבחון של המחלה וקבלת החלטות כהלכה, יחד עם יצירת התאמה של אופן הריפוי לתסמינים. לימודי הומאופתיה ירחיבו את ידיעות התלמיד ויעניקו לידיו כלים רבים לריפוי באמצעות תפיסה אסייתית זו.

קורס רפלקסולוגיה - כדאי!
גישת הרפלקסולוגיה טוענת שכף הרגל מסמלת את כל גוף האדם - לכן ריפוי יעיל (בצורה של עיסוי) בכפות הרגליים יש בכוחו לגרום לקיצן של מחלות ולגרום הקלה על תסמינים. לפי השקפה זו, עיסוי כף הרגל גורם להגברה של זרימת דם רענן ונוזלי גוף מרפאים לאיבר החולה, ורצף טיפולים נכון בכף הרגל יכול לגרום לטיפול מלא.
אלו שבוחרים להירשם למסגרת לימודי רפלקסולוגיה יקבלו לרשותם כלים וידע מקצועי שיסייעו להם לרתום את כף הרגל למען הריפוי השלם של כלל מערכות הגוף, במסגרת השתתפות בכיוון חינוכי מקורי ומעניין.

 

 


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים