שובר לפרסום בגוגלאיך משתמשים ב- Cloud BI?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : nati bentov   
שני, 23 אפריל 2012 12:18
קושי בניהול העסק? להקים עסק בכל דרך שהיא, היא לא מטלה פשוטה, בכנות, אפילו להיפך, מעבר להשקעה הכספית היא מצריכה הבנת המגזר העסקי אליו משתייך העסק, ניסיון ניהולי וללא ספק גם, מיומנות מקצועית. הדבר שאפילו עוד יותר מעצבן, הוא כמובן ההכרה בעובדה שגם אחרי ארבע שנים שהעסק ריווחי, הסאגה הכלכלית לא תמה.


איך ולמה, אתם שואלים? מהסיבה המאוד הפשוטה שאף על פי שפירמה שורדת את תלאות ההתחלה, אין זה מספיק - כי אנו רוצים לשגשג ולפרוח עוד יותר. לכן מהותי להפנים שכמה שארגון יותר גדול, אפשרות הבקרה של המנהל צונחת. אז איזה כלי יכול לעזור למנהלים לשלוט ולנהל טוב יותר?

SaaS BI - דרך נהדרת להתחיל!

למסעדות או שווארמייה האספקט הניהולי הוא בכל מצב נוח יותר לעומת משרדים גדולים, וברוב המקרים לא מצריך או דורש אמצעים או כלים טכנולוגיים. אבל עסקים גדולים שמגלגלים סכומי כסף משמעותיים, לרוב צריכים גם כדי לנהל טוב יותר את המתרחש בארגונם וגם כדי לנסוק גבוה יותר, קצת עזרה וסיוע.

אילו כלים טכנולוגיים עוזרים לניהול נכון

תחום נהדר שמתפתח לו בשנים האחרונות, תחילה בחו"ל, הוא התחום המרתק של כלי בינה עסקית; כלל הפיתוחים ששיכים לתחום מערכות המידע נועדו לעזור למנהלים בעסק בשלב קבלת ההחלטות ובהגעה לתובנות משמעותיות בנוגע לכל מה שקורה אצלהם בארגון.

השקעה באמצעים לדוגמת Cloud BI, תוכנות מסוימות או טכנולוגיות נוספות, הם דוגמאות קטנות לאופציות הקיימות לשימוש הדרג הניהולי של הפירמה. בכל אמצעי, כלי או פתרון מחשוב שתבחרו מהנושא של טכנולוגיית Cloud BI תיהנו מאפשרויות שימוש ביכולות מקצועיות לדוגמת אחזור מידע, התמודדות טובה עם מסות ענק של נתונים, שילוב בין מידע ממקורות שונים ומקבילים בחברה ועוד ועוד, כך שעבודת הניהול נהיית קלה יותר, וניתן עם קצת היגיון בריא לשפר תהליכים בארגון.

כפי שכבר קראתם, יש שפע של אמצעים נוחים לייעל ולשפר תהליכים בעסק שלכם, כך כל שנותר הוא לעשות את הצעדים הראשונים ולהתייעץ עם מקצוענים בנושא הזה, שיוכלו לעזור ולאפיין בדרך המקצועית ביותר את צרכי הארגון ו"לתפור" ולהתאים עבורו את הכלים הטכנולוגיים הטובים ביותר.

למידע נוסף אתם כמובן מוזמנים להיועץ בי.
nati19975
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים