שובר לפרסום בגוגלאיך עושים את זה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דולב   
חמישי, 18 ינואר 2018 08:44

אתם רואים את זה קורה בכל מקום לידכם, בפאב עם חברים, בסרטים זה תמיד מצליח ומשום מה אתם לא מצליחים לעשות את זה

במידה ומה שכתבנו בשורה הקודמת מוכר גם לכם, אז הרשו לנו להגיד לכם כי אתם לא לבד, ישנם לא מעט אנשים שמתביישים ולא מצליחים לגשת ולדבר עם בחורה שמצאה חן בעיניהם בפאב או בבית קפה שהם יושבים. אנשים רבים מעידים כי הם תמיד שואלים את עצמם את השאלה איך מתחילים עם בחורה ומה הם הדברים שצריך להגיד כדי שזה אכן יצליח.

אז ראשית תנו לנו לספר לכם, כי אין נוסחה קבועה האומרת איך מתחילים עם בחורה הדבר תלוי בלא מעט מרכיבים וכמובן גם כן בסיטואציה יחד עם זאת, הדבר הכי חשוב שאתם תמיד צריכים לזכור הוא להאמין בעצמכם ופשוט לגשת ולהתחיל לדבר עם הבחורה שראיתם, מה הדבר הכי נורא שיכול להיות היא תגיד לכם שהיא לא בעניין ותמשיכו הלאה.

אנשים רבים כל כך חוששים מה יקרה אם היא תגיד לא, ומנסים לתכנן בדיוק מה הם יגידו בכל שלב בשיחה, פה הטעות הגדולה שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לגשת ולתת לשיחה לזרום במידה והדבר נועד להיות זה יקרה אם תרצו או לא. בחורות רבות אוהבות גברים שלוקחים יוזמה ומבצעים את המהלך הראשון גם אם הוא לא תמיד הכי מושלם.


פשוט וקל

כיום בעידן שבו אנחנו חיים שהוא מלא ברשתות חברתיות שבכל אחת מהן ניתן לפנות אחד לשני במידה ומישהו מוצא חן בעיניכם ולהתחיל לדבר עמו, הדבר הפך להיות הרבה יותר קל ופשוט.
יחד עם זאת, עבור לא מעט אנשים אין תחליף לשיחה פנים מול פנים וזהו דבר שטיפה נעלם אבל הקסם שלו ברור לכולם. במידה ואתם רואים מישהי או מישהו שמוצא חן בעיניכם בבילוי הבא עם חברים שלכם, אזרו אומץ גשו אליה ותציגו את עצמכם, לכן תדעו איך זה יגמר. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים