שובר לפרסום בגוגלאיך פועלת מערכת מידע בעסק?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : nati bentov   
שני, 07 מאי 2012 12:17
פתרונות חכמים לעסקים, להקים חברה בכל דרך שהיא, היא לא משימה קלה, בכנות, אפילו לא קרוב, מעבר להשקעה הכספית היא דורשת הבנת התחום אליו משתייך העסק, ניסיון ניהולי ואיך אפשר בלי, ניסיון וידע. הדבר שאפילו יותר עצוב, הוא ההכרה בעובדה שגם לאחר ארבע שנים שהחברה ריווחית, הסיפור עדיין לא נגמר.


כיצד, אתם שואלים? בגלל הסיבה שאף אם פירמה מצליחה ושורדת את קשיי השנה הראשונה, זה לא נגמר בזה - מכיוון שכולנו רוצים להרוויח ולגדול עוד יותר. אך תמיד ובכל מצב חשובה התובנה שכמה שחברה יותר גדולה, יכולת השליטה של ההנהלה צונחת. אז איך ומה יכול לסייע לכולנו לנהל ולבקר טוב יותר?

ניתוח מערכות מידע - שווה לשקול!

לעסקים קטנים בדומה למספרות נושא הניהול והשליטה הוא תמיד פשוט יותר מאשר לפירמות גדולות, ובדר"כ לא מחייב התקנת פתרונות טכנולוגיים ייחודיים. אבל חברות ועסקים גדולים שמחזורם עד 150 מיליון, לרוב זקוקים גם בשביל לנהל טוב יותר את המתרחש בחברה וקל וחומר ע"מ להתפתח ולהתקדם, סיוע ועזרה טכנולוגיים.

אילו כלים טכנולוגיים עושים למנהלים חיים קלים

תחום טכנולוגי חדש שתפס תאוצה בתקופה האחרונה, תחילה בחוץ לארץ, הוא הנושא המרתק של כלי בינה עסקית; כלל הפיתוחים השייכים לתחום זה נועדו לעזור למנהלים בעסק בתהליך קבלת ההחלטות ובהגעה לתובנות כלליות וניהוליות בנוגע לכל מה שקורה בארגונם.

שימוש באמצעים כמו מערכת מידע, מסדי נתונים מפלצתיים או פתרונות מחשוב אחרים, הם דוגמאות משניות לאופציות העומדות לרשות הדרג הניהולי של העסק או הפירמה. בכל תוכנה או פתרון מחשוב שתבחרו מהתחום של מערכות מידע תהנו משימוש ביכולות מהותיות לעסק כמו כריית מידע, התמודדות עם נתונים רבים במקביל, אינטגרציה בין מידע ממקורות שונים בעסק ויכולות חשובות אחרות, ככה שעבודת הניהול מתייעלת, ואפשר בעזרת הגיון בריא וחשיבה מושכלת לשפר תהליכים בחברה.

כפי שכתבתי קודם, יש מספר גדול של דרכים מעולות להתייעל ולשפר תהליכים בחברה שלכם, כך שמה שחשוב זה להתחיל עם הצעד הראשון ולהתייעץ עם מומחים בתחום של הבינה העסקית, שיוכלו לאפיין בדרך מקצועית את צרכי הדרג הניהולי תוך בחירת האמצעים הטובים ביותר.

לשאלות ופרטים נוספים אני מזמין אתכם לכתוב לי.
nati19975
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים