שובר לפרסום בגוגלאיך תתחילו לעצב את הבית?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : סמדר לוי   
ראשון, 05 פברואר 2012 21:08

קניתם בית חדש? כולם יודעים מהו בית חלומותיהם, חזון מושלם לאופן שבו בית צריך להיות. רק שזה לא משנה אילו סכומי כסף נחליט להשקיע בו, ברוב המקרים אין בידינו את הידע המקצועי, הניסיון המעשי, הזמן או הכח לעשות את הכל בעצמנו - ולכן במקרים כאלה אנחנו מעדיפים לשכור בעלי מקצוע ואדריכלים לשירות.מעוניינים באינפורמציה על מקלחון עיסוי? מעוניינים לדעת איך מוצאים מחירי מקלחונים? לפניכם טיפים ומידע שיוכלו לעזור להכיר את תחום האדריכלות לעומק.

אדריכלות היא תחום ענק אשר מתחלק ל-3 קטגוריות עיקריות: אדריכלות מבנים כללית, עיצוב פנים הבית ואדריכלות נוף. בשלב הראשון, פונים לאדריכל המבנים, אשר מצכנן את המבנה הרצוי על כל היבטיו, תוך כדי מחשבה על שיקולים לשילוב נכון בין שימושיות ואסתטיקה, ובנוסף אמון על כל התכנונים שדרושים לכל מבנה, וביניהם מע' מים, גז וחשמל.

מעצבי הפנים הם אלה המופקדים על הפיכת חללי הפנים של המבנה לארגונומיים ויפים, וזאת באמצעות בחירה טובה של הריהוט, פריטי הדקורציה והקונסטרוקציה ע"פ התפקיד שכל חלל נועד לשרת - מגורים, עבודה שטח מסחרי וכדומה.

לבסוף, אדריכלי נוף הם אלה המופקדים על התאמת סביבתו של המבנה לתנאים בשטח ולהעדפות הלקוח - החל משלב בחירת סוגי קרקע וצמחים נכונים, וכלה בבחירת חלופות הצללה, יצירת פיצ'רים עם מים, אדמה וצמחים, בשילוב של יופי ופרקטיות.

צריכים התקנת מקלחון?

לא בטוחים איך מוצאים מקצוען מתחום האדריכלות? כדאי לברר אצל חברים טובים אם הם יכולים להמליץ לכם אודות אדריכל מסוים או סטודיו שיצא להם לשכור לשירות בעבר.

כשמחפשים בעלי מקצוע מתחום הארכיטקטורה, הדרך המומלצת להתרשמות היא באמצעות עיון בתיק עבודות.

אך עדיף שלא להסתפק בתיק העבודות בלבד, בקשו לראות בנוסף עבודה או שתיים במבנה או סביבה אשר עוצבו ע"י האדריכל הנבחר.

לבסוף, נסו להגיע כשבידכם רעיונות מוגדרים, אך תהיו גם מוכנים להתגמש ותנו לאדריכל לעשות את עבודתו. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים