שובר לפרסום בגוגלאימון לחיים טובים יותר

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אדווה ג   
ראשון, 10 יוני 2018 11:55

קל מאוד להפוך למאמן אישי באזור הצפון. קורס אימון בחיפה מאפשר ללמוד את כל התורה ולהפוך למאמן מן המניין. כל קורס הינו מקיף ומרתק ומספק את כל מה שנחוץ. אם את או אתה מעוניינים לצאת לקריירה חדשה או הסבת מקצוע אז מדובר באחת האפשרויות הטובות ביותר שניתן לחשוב עליהן.

בית הספר הוותיק כבר הוציא לשוק העבודה עשרות מאמנים בתחומים שונים שמתפרנסים בכבוד ונהנים לסייע לאנשים אחרים. ניתן להיכנס לאחד מתוך שלושה מסלולים אשר כל אחד מהם הוא איכותי בפני עצמו.

אילו קורסים ניתן ללמוד?

כאמור ישנם שלושה מסלולים עיקריים ואפשר להשתלב בכל אחד מהם:

  • קורס אמון מלא ייהנה כל משתתף מהאפשרות להיכנס לתהליך של העצמה חווייתית תוך התנסות בסוגים שונים של מיומנויות שכרוכות באימון האישי. כל מאמן ילמד את השפה האימונית וירכוש את הכלים הבסיסיים. מקצוע זה הינו מבוקש מאוד ומסייע גם למאמן עצמו במהלך שגרת החיים.
  • היות ואנו חיים במדינה שמתקיים בה דו קיום, כל שכן כאשר מדובר על אזור הצפון שבו מתגוררת אוכלוסייה ערבית ענפה, ניתן לעבור קורס אימון בשפה הערבית. כך תוכלו להשתלב בשוק העבודה במהירות על ידי למידה בשפה האם שלכם שהיא ערבית. במגזר הערבי המקצוע הינו בעל משמעות כפולה ומאפשר לכם לתרום לחברה מצד אחד ולקדם את האוכלוסייה למקומות חדשים.
  • בנוסף ניתן להשתלב בקורס גישור שמציג אלפי בוגרים בכל שנה. המקצוע שהפך כבר מזמן לנחשק ומכובד יכול לקדם אתכם אל קריירה מרתקת שאפשר לכם להשתלב בתחומים רבים במשק. אם אתם כבר נמצאים בתחום הגישור תוכלו להתמקצע ולגלות רבדים חדשים במקצוע הגישור.

מה ניתן לעשות כמגשר?

בעלי הכשרה בתחום הגישור יוכלו לסייע בתחומים שונים, בפתרון סכסוכים עסקיים, בעיות בין בני זוג, בעיות משפטיות שונות ועוד דברים רבים ומרתקים. היכולת לסייע לאנשים ממלאת באנרגיות בכל יום מחדש ומספקת מאוד. מכללת גומא אשר ממוקמת בחיפה מזמינה אתכם להגיע ולהתרשם ממגוון באפשרויות ללמידה במקום. ניתן להירשם לקורס ערב שיאפשר לכם ללמוד מבלי לוותר על העבודה הנוכחית שלכם וכך לשפר את מצבכם הכלכלי. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים