שובר לפרסום בגוגלאינדקס מנהל חשבונות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : סוקי   
שלישי, 08 אפריל 2014 16:59

אינדקס מנהל חשבונות

עם בחירת מנהל חשבונות תוך חיפוש קל בתוך אינדקס מנהל חשבונות ובטרם העסקתו של מנהל החשבונות, שאלו את עצמכם אילו תכונות אופי רצוי שיהיו למנהל חשבונות שנבחר עבורנו.

ידע מקצועי הוא דבר שניתן לרכוש, עם זאת תכונות אופי אינן קלות לשינוי ויש להם חשיבות רבה בהצלחה בתפקיד מקצועי.         אמינות ויושרה- אדם האחראי על כספי החברה וסודת העסק נגלים אליו. חפשו על האדם בגוגל, בקשו תעודת יושר ובדקו את מוסר תשלומיו.                                                                                                                    
קבלת ביקורת ופתיחות- אדם בתפקיד כזה עליו להיות להיות פתוח לומר את האמת ולא להסתיר דבר גם במקרי תקלה.              
אמינות לחברה- גם אמינות וגם תחושה שניתן להאמין באותו אדם.                                                                                     דיוק ויעילות- עליו לא לעגל פינות ולבצע את תפקידו תוך דיוק ביצועי.                                                          
סדר וארגון- תכונה בגדר חובה בתפקיד מבולגן זה.                                                                                
שיטתיות- על מנהל חשבונות להיות גם מסודר וגם בצורה שיטתית. במידה ולא יהווה תכונה זו המצב יגרר ויהפוך בלתי יעיל ואיטי בביצועו. חוסר שיטתיות אף תגרום לטעויות בספרי העסק ויאותרו בביקורות רשויות המס בסופו של דבר.                                 עמידה במצבי לחץ- לחץ הוא גורם הפודע ביכולותיו של מנהל חשבונות לעבוד. בחרו באדם אשר יודע לעבוד תחת לחץ על מנת שתוצאות העבודה שלו ילקו בסדר ודיוק.                                                                              
יכולת התמדה ויכולת ריכוז- ניהול חשבונות דורש ריכוז רב בשל היותו כה טכני ומונוטוני. אם מנהל החשבונות אינו מסוגל לשבת כמה שעות בריכוז מול מחשב כנראה שיכשל בתפקידו על אף נסיונו.

כעת עצרו וחשבו, האם מנהל החשבונות המיועד מתאים לאישיות שלכם והאם תוכלו להסתדר איתו? אמנם אותו אדם עבר את ההכשרה והאבחון הקפדניים והם מעידים על היכולות והכישורים שלו. אבל חשוב יותר לדעת- האם נוכל להתנהל מולו בדי יום ביומו. הרמוניה טובה בין כל הגופים הנכללים בארגון תגרור התנהלות אידיאלית ורווחית.

אם אתם מחפשים מנהל חשבונות שיתאים לעסק שלכם ומעוניינים במזעור הסיכון שכרוך בלקיחת מנהל חשבון בינוני ומטה, חשבו על הדרישות ההכרחיות למנהל חשבונות טוב עבורכם ובדקו את המועמדים לתפקיד. ניתן גם לבצע בדיקות על ידי מומחים.

  
מאמרים נוספים :

» קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2

קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 – לימודים, קריירה והצלחה.קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 - בעיני רבים תחום החשבונאות הינו תחום יוקרתי ואיכותי אשר מקנה לאלו שעוסקים בו לא מעט אפשרויות עבודה בתנאי תעסוקה ושכר הולמים לחלוטין. על מנת...

» יורם שיפר, תוכנה להנהלת חשבונות כחלק ממשרד דיגיטלי

בעידן של טכנולוגיה מתקדמת, שירותים רבים הפכו נגישים דרך רשת האינטרנט וניתנים להפעלה פשוטה באמצעות אתרי המדיה השונים. הגיעה זמנה גם של תוכנה להנהלת חשבונות. כיום ניתן להשתמש בתוכנה להנהלת חשבונות כחלק ממשרד דיגיטלי –...
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים