שובר לפרסום בגוגלאינסטלטור בתל אביב איך מזמינים?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ארז בן   
שבת, 21 אפריל 2012 20:02

אפילו ב יום קיץ חם או יום חורף קר, אין דבר מפנק יותר ממקלחת טובה. יש ימים במהלכם שאנחנו מפנטזים להיכנס לאמבטיה, ואז הדבר הכי נורא זה להגיע הביתה ולגלות מים קרים בגלל דוד מקולקל.נוזלים לכם מים מהדוד? התפוצץ לכם צינור? יש תקלות במערכת החימום? אין ברירה, הזמינו קבלן מקצוע ותפתרו את הבעיותיכם כבר היום! אין מה לעשות, לפעמים הזמנת אינסטלטור בתל אביב היא הדבר היחיד שמפריד בין אדם לבין האושר.

איזה דברים ניתן להציע לכם על פתיחת סתימות?

- קודם כל, אם מזמינים אינסטלטור בשרון, הכרחי לוודא שיש לשרברב את כל הרשיונות הדרושים לעבודה במקצוע. כמובן, הכי כדאי לקחת שרברב על סמך המלצה של אדם אמין.

- במידה וקניתם את הדוד לפני פחות מ-5 שנים, תשמחו לדעת שהוא עדיין תחת אחריות. מצאו את חשבונית הקנייה או את תעודת האחריות והזמינו תיקון מטעם החברה בחינם.

- חשבונות מים גבוהים הם פעמים רבות סימן שאולי יש נזילה סמוייה, אפילו אם הכל נראה בסדר.

- בכדי למנוע תקלות בדוודים משתלם להתקין במערכת הראשית מסנן אבנית, ולבצע שטיפה פנימית של הדוד כל שנה-שנתיים.

- בשוק קיימים טכנאי דוד שמש רבים, לכולם יש ידע באמנות האינסטלציה, אולם רק חלקם הקטן הם אינסטלטורים. במידה וקיימת האפשרות לשכור טכנאי שהוא גם אינסטלטור מוסמך, עשו זאת ללא היסוס! מפני שאיש המקצוע יעזור לכם בכל בעיה, גם בכזו שהתרחבו למערכת הצינורות כולה.

הכי חשוב, השיגו כמה שיותר פרטים על בעל המקצוע ועל אופי התקלה, שאלו הרבה שאלות ושימו סוף למקלחות קרות!

במידה ואתם צריכים אנשי שירות, בדקו את המחירים בין כמה שרברבים וחפשו באינטרנט חוות דעת על בעלי המקצוע, כמה דקות של בדיקה ותהיו בטוחים שתקבלו תיקון מקצועי, שבוע טוב!. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים