שובר לפרסום בגוגלאינסטלטור פותח סתימות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
שישי, 11 אוקטובר 2013 18:35
אינסטלטורים ועבודות אינסטלציה שונות

 

אינסטלטור הוא בעל מקצוע העוסק בל הקשור בענייני הצנרת בבית. כל אינסטלטור בגבעתיים יוכל לתקן ברז דולף או לפתוח סתימה, אך האם כל אינסטלטור יכול לבצע עבודות אינסטלציה שהן מורכבות וחד פעמיות כמו החלפת צנרת במהלך שיפוץ חדר אמבטיה או שאיבת ביובים? איך מומלץ למצוא אינסטלטור עבור כל אחד מסוגי העבודות?

 

עבודות אינסטלציה קלות

לכל בעיה שלא תהיה, מומלץ למצוא אינסטלטור בגבעתיים או עיר מגוריכם אשר יוכל להגיע אליכם בעת הצורך תוך זמן קצר על מנת לפתור בעיות בהן נתקלים לעיתים קרובות יחסית. במיוחד אם דירתכם אינה חדשה אלא עברה כבר את העשור הראשון לחייה, סביר כי תקלות מסוג זה יצוצו מדי פעם. התקלות יכולות להיות ברז דולף, סתימה בכיור או באמבטיה, דליפת ביוב או סתימה בצנרת הביוב עקב שורשים שחודרים אליה. עבור בעיות מסוג זה מצאו אינסטלטור בגבעתיים עליו אתם סומכים ובעיקר יודעים כי אין צורך לקבוע איתו זמן רב מראש. אם דירתכם שכורה יתכן ולבעל הדירה יהיה אינסטלטור בגבעתיים איתו הוא יעדיף לעבוד.

 

עבודות תיחזוק תקופתיות

אם דירתכם היא ישנה יחסית, עבודות תיחזוק ימנעו סוגים שונים של בעיות. מניעת אותן בעיות או תקלות יחסכו לכם כסף בטווח הארוך. במקרים אלה ישנן חברות אינסטלציה אשר משלמים להן תשלום חודשי קבוע והן יגיעו בעת הצורך לבצע את העבודה. כאשר מדובר על עבודות קבועות שיטה זו משתלמת יותר מאשר תשלום לפי ביקור.

 

עבודות חד פעמיות

לעיתים נתקלים בצורך לבצע עבודות מורכבות מאוד אשר נעשות אחת לעשר שנים או יותר. מדובר על החלפת צנרת בכל הבית, שיפוץ מקיף של חדר האמבטיה או שאיבת ביוב כוללת. בעבודות כגון אלה עשו סקר שוק מקיף ומצאו את אותו אינסטלטור בגבעתיים או חברת אינסטלציה אשר מתמחים בעבודות מסוג זה. גם גילוי מקור רטיבות וטיפול בה הוא עבודה שנעשית לעיתים רחוקות ולא כל אינסטלטור מתמחה בה. מצאו את האינסטלטור אשר השקיע ברכישת ציוד מתקדם לגילוי וטיפול יעיל בבעיה.

 

לא כל עבוד אינסטלציה הא כזו המסתיימת לאחר מספר דקות או חצי שעה. עשו את האבחנה לגבי סוג העבודה לו אתם זקוקים ומצאו את בעל המקצוע המתאים.

http://1800shravravim.co.il/

  
מאמרים נוספים :

» ביטוח צנרת

כאשר אתם לוקחים משכנתא אתם מחוייבים לעשות ביטוח לנכס שימו לב לפרטים הקטנים בכל הקשור לביטוח צנרת בפוליסה רגילה אתם מחוייבים להזמין אינסטלטור ישירות מקבלן חיצוני של חברת הביטוח מה שאומר שלאינסטלטור שמגיע אליכם יש...

» אינסטלטור אינסטלטורים לחץ מים נמוך

אנשים שחיים עם לחץ מים נמוך מאוד .יש כאלה מהרגל ויש כאלה מחוסר הבנה שחושבים שכדי לפתור את הבעיה צריך להחליף את כל הצנרת בבית בעלות של אלפי שח מה שנכון רק במיקרים נדירים מאוד 1ל1000 היום וכבר בשנות ה90 יששפיתח שיטה לפתרון מהיר...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים