שובר לפרסום בגוגלאינסטלציה זה מדהים

PDF הדפסה דוא
אינסטלציה זה מדהים - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 02 יולי 2013 11:10

אינסטלטור ברמת גן – הכל זורם

מאה מטר לכל היותר. זהו הגובה המכסימלי של הטיית הצינורות ברמת גן, כשאנחנו מחשבים את נקודת האפס כגובה שפת הים. הגובה הוא זה של הגבעות. רמת גן, לא פחות מהיותה עיר של גנים, היא עיר של גבעות. חלקן אף זכו לשמות משל עצמן, כמו גבעת הארנבות למשל. ואין לדעת אם חיבבו החלוצים הראשונים את הארנבות דווקא אבל בכל מקרה, אחת הגבעות נקראת על שמן. לאינסטלטור ברמת גן יש בדיחות משלו על הגבעות ועל שמותיהן כמו הבדיחה על גבעת הארנבות שתחילתה בגזרים וסיומה בסתימת חורים אצל ארנבות, אחרי שבוצע איתור נזילות מים בגבעה.

 

מכל מקום, אינסטלטור ברמת גן מתקנא לעתים בנחלים שבמערב העיר, על זרימתם החופשית באין מפריע ובאין מקטר. די לו בדיירים שקוראים לו באמצע הלילה רק כי הם שומעים מים מטפטפים. ניחא, אם היתה זו הצפה או סתימה שהיא חירום אבל נזילה? בשביל נזילה לקום באמצע הלילה? הלוא הוא מוכן לשלם להם את תמורת שמינית הקוב שהמים יצברו ובלבד שיעזבו אותו במנוחה אבל הלקוחות האלה, יודעים גם יודעים לקרוא לו באמצע הלילה כדי לבקש שיבוא כי מים מטפטפים מפריעים את שנתם.

 

אינסטלטור ברמת גן – בלי שעות קבלה

כי הוא יקום משנת הלילה שלו ויגיע אל ביתם של הדיירים ההיסטרים. מה שכן, לא תמיד הוא יבצע את העבודה באמצע הלילה כי לפעמים מדובר בקוטר צינור שאינו סטנדרטי והוא יידרש לחנות שמספקת גומיות מיוחדות והיא נפתחת רק בשעות היום או שבמקרה אחר, התיקון יכלול ביצוע רעש ברמה שיעיר את השכנים בבהלה כזו שטפטוף המים יגרור אחריו צפירת צ'קלקות וריצה של שוטרים שמנים במדרגות.

 

יוצא אם כן שקריאות לילה לא תמיד הן כדאיות אבל האינסטלטור ברמת גן יסכים לבוא לפחות כדי לראות מה הבעיה ולהרגיע את הרוחות. ואכן תוכלו למצוא את האינסטלטור ברמת גן שיהיה זמין לכם בכל השעות, גם בלילה. מה שכן, במקרה של איתור נזילות מים, למשל, הוא יחכה לשעות היום ויביא אתו מיכשור מתאים. בינתיים, קולות הטפטוף ישמשו למדיטציה ויעמיקו את השינה.

 

לפרטים נוספים

 


 
מאמרים נוספים :

» אינסטלטור ברמת גן

אינסטלטור ברמת גןאיך תדעו שהאינסטלטור שבחרתם הוא הטוב ביותר? זוהי שאלה שרבים שואלים אותה, ולמעשה גם כאשר איש המקצוע נמצא בביתם ומטפל באותו הרגע בבעיה, הם עדיין מתחבטים בה. גם אם אתם מכירים את האינסטלטור שלכם והוא כבר...

» ביטוח צנרת

כאשר אתם לוקחים משכנתא אתם מחוייבים לעשות ביטוח לנכס שימו לב לפרטים הקטנים בכל הקשור לביטוח צנרת בפוליסה רגילה אתם מחוייבים להזמין אינסטלטור ישירות מקבלן חיצוני של חברת הביטוח מה שאומר שלאינסטלטור שמגיע אליכם יש...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים