שובר לפרסום בגוגלאיפה מוצאים משחקים לילדות?

PDF הדפסה דוא
איפה מוצאים משחקים לילדות? - 4.0 out of 5 based on 4 reviews
דירוג משתמש: / 4
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Administrator   
חמישי, 08 דצמבר 2011 16:31

עד לפני כמה שנים, מי שהייתה רוצה לשחק משחק שמיועד לבנות על המחשב, לא הייתה מצליחה לאתר מגוון מספיק של משחקים מתחום זה. מאז תחילת שנות האלפיים, החל מהזמן שבמסגרתו החיבור לאינטרנט נהפך להיות חלק משמעותי מהחיים שלנו ועלה בידו לספק את מרבית הצרכים שברשותנו, הכוללים תרבות נופש מגוונת מאוד - בנות רבות מספור החלו למצוא את מושא מבוקשן מההיבט של משחקים שרלוונטיים גם להן. לאורך השורות הבאות נבחן כמה מינים מפורסמים של משחקי בנות ונמסור המלצות אודות סוגים מפורסמים במיוחד היום.משחקי מטבח מפורסמים
משחקי ילדות היום אנחנו יכולים לפגוש במגוון אתרי אינטרנט המיועדים לזה, וכל אחת שחשה צעירה בנפשה מסוגלת תמיד לגשת לאתרי אינטרנט אלה ולהוריד איזה משחק שהיא מעוניינת לשחק. לפי חלוקה מגדרית מסוימת, ישנם משחקים המוגדרים כמשחקי ילדות, משום שהם עוסקים בתחומי העניין של ילדות במידה רבה יותר מאשר של ילדים. אחד מהסוגים המפורסמים של משחקים המיועדים לבנות הינו משחקי בישול שבמסגרתם מסוגלת הבת להוציא לפועל מספר רב של מעשים – החל מסימולציה של הכנת תבשילים וכלה בניהול מקיף של מטבח מקצועי או קפטריה. משחקי בישול עוזרים לילדות הצעירות במידה הרבה יותר להרחיב את הדימיון שלהן, ולמבוגרות יותר להשיג כישורים של קצב ומחשבה קריאייטיבית.

משחקי הלבשה
הכוונה היא למשחקים הקשורים לאופנה, ובמסגרתם הבנות שמות פרטי לבוש ומחליפות בגדים לבובות משחק ודמויות שונות, ידועות יותר או פחות. המשחקים האלו מיועדים לבנות החל מגיל 5 בערך, אבל אין מדובר בהגבלת גיל מחמירה, לטובת כל אחת שרוצה להוסיף ולהשתעשע מכך. במשחקים אלו, הבנות מתבקשות להלביש דמות בכל מיני בגדים והדמויות בעצמן נעות בין אנשים מפורסמים, דמויות מסרטים מצויירים וקולנוע וכן הלאה. משחקי הלבשה יעזרו במתן דגש על הזהות הנשית של הצעירה הנהנית ממשחקים אלו ויסייעו בהתפתחות רגש האופנה והיופי.

הלבשת בובות
הלבשת בובות היא סוג משני במסגרת תחום משחקי ההלבשה, ובמסגרתו מניחים פרטי לבוש על נקודתית בובות. ז'אנר זה נועד לקהל יעד צעיר יותר - כלומר בנות שעוד משחקות בבובות. משחקים אלה מסייעים לטשטש את הגבול בינות הבובה הפיזית לבין מקבילתה הוירטואלית ולהוליך את הבת הצעירה לכיוון המחשב האישי והקידמה על ידי השתמשות במונחים ופיגורות שהיא כבר מכירה. משחקי הלבשת בובות תופסים האצה מרובה והורים מרובים לילדות מעדיפים להציג משחקים כאלה לבנות שלהם, בגלל החברתיות המוגברת שלהם והאטמוספרה הנעימה והאופטימית.

 


 


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים