שובר לפרסום בגוגלאלו המזכרות המושלמות לאורחים באירוע המצווה של ילדכם

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ram surya   
שני, 26 יוני 2017 13:10

נדמה שזה היה רק אתמול כשחגגתם לילדים היקרים לכם יום הולדת שנה, והנה: הם חוגגים את אירוע המצווה. אומרים שהזמן עובר כשנהנים, ואין דבר שממחיש לכם את זה יותר מאשר קצב הגדילה של ילדכם. כעת, כשהם הגיעו לגיל המצוות אתם חוגגים להם יום הולדת כפי שלא חגגתם מעולם. אז אילו מזכרות תוכלו להעניק לאורחים היקרים על מנת להבטיח כי הם יזכרו את האירוע המרגש שלכם? אחת הדרכים היא באמצעות גרפיטי על כובעים לבת מצווה.

 

לקהל הילדים: כובע מדליק עם שמם:

 

חלק נכבד מהאורחים באירוע המצווה הוא החברים של הילדים שלכם שבאים לחגוג איתם. גרפיטי על כובעים לבר מצווה או בת מצווה הוא רעיון מצוין מכמה סיבות: הפקת הכובעים נעשית אל מול עייני האורחים וכך אתם זוכים לא רק למזכרת אלא גם לאטרקציה של ממש. כמו כן, הענקת כובע במתנה מגלמת בתוכה גם אקט חינוכי של להיות חכמים בשמש וכך אתם מרוויחים גם מהיבט זה.

 

לקהל המבוגרים: קריקטורות מקצועיות בדמותם:

 

אטרקציה נוספת המסתמנת כהצלחה מסחררת באירועי המצווה היא האטרקציה של קריקטורות לאירועים. מה שהופך את האטרקציה הזו להצלחה הגדולה היא העובדה כי גם ילדים וגם מבוגרים מוצאים את עצמם נרגשים מאד מתיעוד המוענק להם על ידי קריקטוריסט לאירועים. איך זה עובד? אמן קריקטוריסט יעבוד בעמדה ייחודית שאליה יגיעו האורחים ובה כל אחד בתורו יקבל בלייב תיעוד של עצמו. תהיו בטוחים כי האורחים לא רק שלא ישכחו את אירוע המצווה של ילדכם אלא בעיקר ירצו לזכור אותו.

 

לכם: קיר נייד עם ברכות מכל האורחים:

 

וכן, גם ישנה אטרקציית מזכרות שהתפקיד שלה היא להעניק מזכרת לכם מהאירוע. בעוד אלבום ברכות הוא אפשרות נחמדה אך קצת מיושנת, תוכלו לשלב באירוע קיר גרפיטי. לבטח יצא לכם לראות ציורי קיר גרפיטי, והאטרקציה הזו מנסה לדמות את קירות הגרפיטי הגדולים. הקיר הינו קיר גדול שבמרכזו יצויין השם של הילד או הילדה החוגגים, והאורחים יוכלו לכתוב ברכות. בסוף האירוע, אתם תיקחו אתכם את הקיר ותהיה לכם מזכרת נפלאה ומקורית מהאירוע. בנוסף, תוכלו לשמח את כל האורחים שלכם עם אטרקציה של פול מון לאירועים המדמה את מסיבות החוף המפורסמות מחופי תאילנד הקסומה.

  
מאמרים נוספים :

» מתנה נפלאה לחברתכם היולדת: קריקטורה

תשעה חודשים של עבודה לא קלה בכלל והמתנה גדולה הגיעו לסופם: החברה הטובה שלכם ילדה! רגע לפני שאתם מגיעים אל חדר הלידה על מנת לברך, לחבק ולנשק אותה – עם איזו מתנה אתם עתידים להגיע לבקר אותה? מארזי הלידה השונים אולי חביבים אך...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים