שובר לפרסום בגוגלארון מולטי פונקציונאלי

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
חמישי, 20 אוגוסט 2015 04:53

אם פעם היתרון הענקי של ארונות הזזה היה בכך שהם מספקים סגירה ופתיחה של דלת מבלי לצרוך עוד מקום עבור הדלת, הרי שהיום ישנם יתרונות גדולים יותר עבור ארונות הזזה ובשל כל אלה ניתן לראות כי הרכישות של ארונות מסוג זה רק הולכים וצוברים עוד ועוד אוהדים שמבקשים רק ארונות עם דלתות הזזה.

 

עבור כל סוג של אחסון

ארונות שמגיעים עם דלתות הזזה גם מספקים פתיחה נוחה אך גם יכולים להיראות בתור קיר אחד ארוך. לכן אנשים רבים בוחרים בארונות אלה עבור אחסון לא רק של פריטי טקסטיל אם כי עבור אחסון של כל פריט שאין לו מקום ולא צריך להיות מוצג לראווה. ניתן להתאים ארונות כאלה לגודל המדויק של קיר פנוי ולייצר אותו עם דלתות שבקושי מבחינים בהן עם עיצוב שמוסיף חן לחלל.

מעוצבים בהתאמה

הארונות של היום כה מפנקים עד כי ניתן לעצב את הדלתות לפי כל סוג של תמונה שעולה לנו לראש. באופן זה ניתן לבצע התאמה מירבית לסוג הטעם האישי של כל אדם ולקבל מראה מעוצב שמשדרג כל חדר.

 

דלת עם טלביזיה

לפעמים חדר השינה שלנו אינו כה גדול ואנחנו ממש לא מעוניינים להציב את הטלביזיה בכל מיני זוויות יוצאות דופן על הקיר הגבוה רק על מנת שנוכל לצפות בטלביזיה בחדר.

פיתרון נהדר מאפשר לשלב את הטלביזיה בתוך הדלתות של ארונות הזזה, ובכך מתקבל מראה אחיד והרמוני של חדר שינה עם ארון בגדים שגם משמש בתור מעמד עבור הטלביזיה.

 

אחסון וגודל בהתאמה

יותר מותאם מזה ואתם כבר צועדים אל עבר רכישה של חדר ארונות. אתם יכולים לבחור בגודל של הארון שלכם, בסוג העיצוב של הדלתות, בסוג האחסון הפנימי שיהיה הכי מתאים לכם ואתם מקבלים לסיום ארון עם דלתות הזזה שהינו הכי יעיל מכל בחינה. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים