שובר לפרסום בגוגלאריזות נייר מיוחדות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : akbulut   
שלישי, 03 ינואר 2012 10:48

צורת שיווק אלטרנטיבית. העולם מצוי בתקופה - בה הפרסום נפוץ ונגיש, מעמיסים לנו בכוח פרסומת בכל הזדמנות ולחושים שלנו אין רגע אחד לנוח. אם ננסה לדייק, המחקרים הוכיחו שהאדם הממוצע נאלץ לספוג כמה מאות פרסומות ביממה אחת! גם אם מתכוונים לפרסומות על גשרים, פרסומות ברדיו או אפילו בפלאפון - אנחנו מופצצים במלא אינפורמציה, שאת רובה המוח מפלטר בקביעות.אילו דרכי שיווק ננקוט, כדי להגיע לראש של הצרכנים? הדפסת קופסאות זו אפשרות. בפיסקה הבאה נסביר למה כדאי.

היתרונות בתחום אריזות נייר


אחראי השיווק מנסים באופן תמידי להגות שיטות שיווק, שקהל היעד לא ראה בעבר. שקיות נשיאה או אריזה היא אופציה יחסית מקורית כדי להפיץ את המוצר שלנו, היות וצורת פרסום זו - לא משתמשת באמצעים פופוליסטיים, כמו הקולנוע או הסמארטפון.

המוח המסתורי שלנו מסנן את הפרסומות השגרתיות בצורה מכנית. מה שמלמד אותנו שהרעיון המיוחד של פרסום בצורה לא בנאלית - מסקרן את המוח ומרתק את הלקוח.

הצופים מפלטרים פרסומות למיניהן אפילו בכוונה, בדרכים טכנולוגיות עקיפות או סתם ע"י הזזת המבט מהפרסומת. כשהמשווק נותן ללקוח שי כלשהו שמגיע בשקית מיוחדת, הלקוח "חייב" להתייחס לפרסומת.

מהם המאפיינים של הקופסה המעוצבת?


שלא כמו אריזה רגילה, הקופסה הדקורטיבית תהיה בגודל שונה, מעוצבת בצורה שונה ויכול להיות שאפילו עשויה מחומרים אחרים. הכל כדי לפתות את העין. סביר להניח ששקיות דקורטיביות יקבלו צורה מיוחדת - כדי שיוכלו להעביר בצורה ברורה את הרעיון השיווקי שעומד מאחורי המוצר. העיצוב יכול להתבטא באריזות מוצרי מזון, משלוח מנות ועוד שלל צורות, הכל בהתאם לתקציב והקמפיין השיווקי.

לא לעסקים בלבד


הרעיון של שקית כבר לא משמש רק לגופים המשווקים, אלא בנוסף גם ללקוח פרטי; אפשר לתת שי ליום האהבה בקופסת מתנה מעוצבת, סט רחצה לתינוק בקופסה מיוחדת, או מארזים מדהימים לשוקולדים. את המארזים אפשר לקשט באבני חן או לבבות, שיהיו ע"פ המחשבה שמאחורי המתנה.

ברור מאליו שמה שבאמת חשוב זה המוצר, אבל תופתעו לגלות כמה השפעה יש מאחורי האריזה.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים