שובר לפרסום בגוגלבגדי מעצבים וחברות מותגים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : yaara   
ראשון, 07 אוגוסט 2011 17:27

 

לחברת נייק יש המון בגדי מעצבים ולא תמיד כל הלקוחות יודעים זאת. למעשה למותג הבין לאומי יש המון מעצבים שעובדים כל הזמן על קולקציות שונות ולא כל מוצר שמגיעה לשלב התכנון יוצא לפועל. בעצם יש סדרה שלמה של בגדים של החברה שלא רק משתייכים לקטגוריית הספורט אלא בדי מצבים לכל דבר.

בגדי מעצבים וחברת נייק:

בעשור האחרון יש המון חשיבות של ניצול הפוטנציאל של כל מותג. ללקוחות יש רצון לראות כל הזמן חידושים ולחברה יש צורך לחדש כל הזמן במלאי מגוון ומעניין. בגלל שכולם יודעים שעיקר ההתמחות של החברה הם בגדי ספורט וציוד כושר, החברה מנסה לשבור את הסטיגמה ולהיכנס לשוק רחב נוסף אשר מדבר על בגדים לכל יום ולא רק לחדר כושר או פעילות ספורטיבית אחרת.

תחשבו לעצמכם שמותג בסדר גדול ורמה בין לאומית כמו נייק, בעל כמות לקוחות עצומה ויכול להיכנס לשווקים חדשים נוספים ולקבל תמורה יפה של רווחים.

יש כאלו שיגידו כי חברה שיש לה התמחות בנושא מסוים כגון ספורט, צריכה להישאר ולהתמקד במה שהיא טובה ויש בזה יתרון שבמצב זה הלקוחות מבינים שמדובר על חברה יציבה שלא מעוניינת להיכנס לתחומים חדשים ולעשות רק מה שהיא הכי טובה. מצד שני ישנה דעה נוספת כי חברה מצליחה בעלת כמות רבה של לקוחות סביב כל העולם יכולה להיכנס לתחומים חדשים ולא רק שזה לא רע אלא אפילו מצוין ובכך היא מציגה חדשנות ורעננות בכל נושא המיתוג של החברה.

נראה כי חברת נייק נכנסת לקטגוריה השנייה, טענה זו נובעת מחידוש תמידי של קולקציות שלה לא רק בסגנונות הספורט אלא גם בלבוש אופנתי ליום יום ואפילו גם לערב.

בגדי מעצבים של נייק לא נמכרים בכל מקום  וגם בכמויות נמוכות בהרבה מאשר מוצרי ספורט השונים גם בשל ליצור יוקרתיות של החברה ועל מנת שלקוחות ייהנו ממוצרים בודדים שלא רואים על כל בן אדם שני ברחוב. מאוד חשוב רעננות אצל המותגים השונים ותמיד להראות משהו חדש ומיוחד שלא היה קודם לכן.

יש אנשים שלא מחליפים חברת בגדים רק בגלל האיכות והשינויים הרבים במגוון הקולקציות שבאות לידי ביטוי בטקסטיל משובח ואיכותי לשימוש בכל היום החל מפעילות בחדר כושר על ליציאה בערב.


 
מאמרים נוספים :

» נעלי נייק

נייק הוא מותג אמריקאי המייצר נעלי ספורט, ביגוד ואקססוריז לעוסקים במגוון ענפי הספורט. מדובר באחת החברות המוכרות ביותר בעולם בתחומה, כאשר הלוגו שלה וססמת הפרסום שליוותה אותה שנים רבות – Just do it – שגורים בפיהם של הלקוחות...

» אני אוהבת להלביש נשים מלאות

לפני שיצרתי בגדים, החוויה של מדידה בחנות בגדים יכלה להיות מתסכלת למדי, המידות קטנות, הגזרות לא משבחות את הגוףומאלצות אותי להידחס אליהן. ולא שהייתי  בעודף משקל...  כמו הרבה מאיתנו,  בחורה פרופורציונאלית בקונטור אצילי עם...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים