שובר לפרסום בגוגלבונים את הבית מחדש

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
שלישי, 08 מאי 2018 15:48

המדינה נמצאת בתנופה של בנייה. יחידות רבות של דיור מוקמות בכל רחבי הארץ, ואזורים שהיו נראים רדומים כעת מתעוררים לחיים עם שלל של שכונות חדשות שמוקמות לרווחת התושבים שמחפשים אחר מקום נעים לחיות בו ולהקים משפחה.

לצד כל הבנייה החדשה הזו, יש גם טיפוח של שכונות ישנות על ידי האפשרות של ביצוע פרויקטים של תמ"א 38 ופרויקטים של פינוי בינוי בכל הארץ כולה. המדינה מעודדת במאוד את הקבלנים המבצעים ואת הדיירים שבאותם בתים לבצע את מקצה השדרוגים הזה, שגם לקבל מראה יפה יותר של העיר וגם לספק מקום מגורים נוח ובטוח לדיירים של כל שכונה וותיקה. האם עדיך פרויקט פינוי בינוי או כזה של תמ"א 38? קראו את הפסקה הבאה.

לבנות מחדש או לעשות תמ"א

כאשר שוקלים האם לבצע את הפרויקט של תמ"א 38 או פרויקט של פינוי בינוי מהבסיס, צריכים לחשוב על כל היתרונות שמתקבלים לאחר הסיום של העבודה. עבור פרויקטים של תמ"א 38 מדובר בעבודה על תשתית קיימת, ומכאן כל הסיבוך קיים. זה לא פשוט לשדרג בניין מיושן, ולפעמי צריכים לעבוד עם מה שקיים או לעבור אל תוכנית אחרת אם רוצים להפיק את המירב מכל סוג של שיפוץ שאליו הבניין כולו נכנס.

פרויקט פינוי בינוי הוא כזה אשר בונה את הבניין מההתחלה ומפנה את הדיירים ממנו עד לתום העבודות של הבנייה. בכך יש שני יתרונות חשובים, גם יכולים לתכנן בתורה יותר חכמה את הבניין החדש, וגם לא נמצאים שם כאשר כל כאב הראש הזה מתרחש, אלא חוזרים רק לאחר תום העבודה כולה. רק צריכים למצוא את הקבלן הנכון עבור העבודה ולשמור על האינטרסים של הדיירים כל הזמן. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים