שובר לפרסום בגוגלבחירת מלונות בחו"ל ובייחוד באיחוד אירופי

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : קידום אתרים - Seoisrael   
רביעי, 04 מאי 2011 11:25

הרבה מאוד אלמנטים מרכיבים נופש מושלם, אך מרכיב אחד הוא החשוב ביותר: רמת המלון. בעיקר כאשר מזמינים מלונות באירופה - אבל גם בכל מקום אחר - צריך לדאוג למיקום טוב ולכך שהפרסומים אודות המלון תואמים את הכתוב בהזמנה. כל פגם במרכיב הזה, ולא משנה כמה שאר הנופש יהיה יפה, יכול להרוס את החוויה לחלוטין.

 

הבדלי מלונות באירופה

 

אירופה מאופיינת במגוון גדול מאוד של חוויות על שטח יחסית קטן. כל כמה אלפי קילומטרים, ולעיתים גם במרחק של מאות קילומטרים ספורים, מגיעים למדינה חדשה שונה לגמרי מהמדינה הקודמת. השונות הזו מבורכת והיא זאת שגורמת לכל כך הרבה תיירים להגיע כל שנה לטיולים ברחבי היבשת.

 

גם כאשר מדברים על מלונות באירופה, ישנו שוני גדול מאוד בין מלונות במדינות השונות, באותה מדינה ואפילו באותה עיר. עם זאת, אפשר להשוות בין מלונות למרות השוני הכל כך גדול, דרך בדיקה של הפרמטרים הבאים:

 


• תרבות השירות של אותה מדינה בה נמצא המלון
• מיקום המלון
• מספר הכוכבים המוצהר והאמיתי
• רמת הארוחות המסופקות

 

בחירת מלונות באירופה צריכה להיות תואמת למטרת הטיול

 

כאשר נוסעים לחו"ל, הדבר הראשון שצריך לעשות - עוד לפני הזמנת מלונות או חיפוש מקומות - הוא להגדיר את מטרת הטיול. מי שנוסע לטיול תרמילאים בדרום אמריקה יחפש הוסטלים, מי שנוסע לטיול מסיבות יחפש מלונות באירופה קרובים למוקדי הבילוי ומי שנוסע לטיול רגוע יחפש את המלונות הממוקמים באזורים המתאימים לכך.

 

רמת המלון גם צריכה להתאים למטרת הטיול. מי שנמצא בשלב בחיים בו מעניין אותו רק לצאת קצת מישראל ולנקות את הראש, יכול להסתפק במלונות פשוטים יחסית. מי שנמצא בשלב יותר מתקדם בחיים, יכול להרשות לעצמו להוציא קצת יותר כסף ולהתפנק במלון של לפחות ארבעה כוכבים. ויש כמה מקומות שמאפשרים את כל אלו.

 

פראג עיר פורחת

 

ישנם מלונות בפראג המתאימים לשני סוגי התיירים המוזכרים למעלה, אך אולי המקום מתאים יותר לבליינים שמחפשים מסיבות. בעלי מלונות באירופה יסכימו להגיד שאיבדו חלק מתיירות הבילוי לטובת העיר פראג, עיר שפורחת וצומחת כמעט בכל תחום, כולל תחום הבילויים והמועדונים.

 

מטיילים בזכות הדילים

 

ברצלונה היא עיר לא זולה אך יפה מאוד, שמציעה מגוון רחב של מקומות לינה. ישנם אינספור מלונות בברצלונה ומי שמחפש זאת, יוכל למצוא גם הוסטלים ומלונות פשוטים מאוד. מי שבכל זאת רוצה ליהנות מהעיר, להתארח במלון טוב ולא להוציא הרבה כסף, יכול למצוא דילים הכוללים טיסה ומלון - רק צריך להיות קשוב למבצעים המתפרסמים מידי שבוע.

 

גם וינה האוסטרית, הממוקמת על נהר הדנובה, יכולה להיות הרבה יותר זולה אם מגיעים אליה עם מלון מוזמן מראש. מחפשים רבים של מלונות בוינה הופתעו ממחירים גבוהים יחסית למה שמקובל בעיר, רק משום שלא הזמינו מקום מראש. התופעה הזו מוכרת לא רק באוסטריה, אלא בהרבה מלונות באירופה.

 

להגיע מוכן עם ראש שקט

 

הישראלי הוא יצור שאוהב להתחכם. לא ברור למה, אבל אנחנו תמיד חושבים שמנסים לדפוק אותנו ושלבד נצליח להשיג משהו יותר טוב. דבר זה נכון גם בנושא מלונות בחו"ל: הרבה פעמים נחשוב שאם נגיע ליעד ונחפש שם מקומות, נצא בזול.

 

בעידן הטכנולוגי של היום, המחשבה הזו הרבה פעמים מוטעה. בזכות האינטרנט, כאשר מזמינים מלונות באירופה או במדינות מותחות אחרות, אפשר לדעת הכול על המלון לפני ההגעה אליו. חבל לא לנצל זאת 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים