שובר לפרסום בגוגלבחירת עץ לרהיטי הבית

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : תמיר   
שני, 19 ספטמבר 2016 23:45

היום יותר ויותר אנשים המעריכים איכות ולא רוצים להתפשר אינם קונים רהיטים זולים הבנויים במפעל גדול אלא קונים ריהוט עץ טבעי אשר מיוצר ביד על ידי נגרים מקצועיים. למה לקנות רהיט עץ מנגר
נכון, כאשר תקנו רהיט עץ הבנוי בעבודת יד ולא על ידי מכונה מנגר פרטי תשלמו יותר ואפילו הרבה יותר כסף אך, שימו לב כאשר מדובר בעבודת יד בהכרח שמה שקניתם הוא ריהוט עץ טבעי ייחודי אין עוד כמוהו בשום מקום אחר גם אם תנסו למצוא. הרהיט יהיה ייחודי בהכרח משתי סיבות עיקריות, הסיבה הראשונה היא שהעבודה מיוצרת כעבודת יד ואין מה לעשות כאשר מדובר ביד אדם קשה מאוד עד בלתי אפשרי לחזור על אותה עבודה בצורה מדוייקת. הסיבה השנייה היא העץ, בגלל שעץ זהו חומר חי אז הסיכוי למצוא את אותה פיסת עץ מבחינת מראה, מרקם וסוג העץ שואפים לאפס.

איך לבחור את סוג העץ.
ישנם הרבה מאוד סוגי עץ שונים אשר מהם מכינים רהיטים איכותיים לבית ולגינה. ישנם עצים המוגדרים כעצים קשים שהם בגרך כלל עצים אשר יותר מתאימים לריהוט גן כפרי ויותר עמידים ולכן גם דורשים פחות תחזוקה. לעומת זאת ישנם עצים המוגדרים כעצים רכים אלה עצים המשמשים יותר לריהוט פנים הבית.
כמובן שאם תחליטו תוכלו לבחור עץ המגודר כעץ קשה לדוגמא איפאה, ולבנות רהיט מיוחד לפנים הבית וההפך.

כאשר אתם מחליטים לקנות רהיט עץ טבעי מנגר מומלץ לשאול ולהתייעץ עם בעל המקצוע על סוג העץ ועל התנאים בהם הרהיט יעמוד הוא זה שידע להגיע לכם האם התנאים בהם תשימו את הרהיט יהיו מתאימים לו ולא יפגעו בעץ עצמו. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים