שובר לפרסום בגוגלביובית בבני ברק

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Administrator   
שני, 19 ספטמבר 2016 19:53

ביובית בבני ברק

התשתיות בכל עיר דורשות תחזוקה שוטפת, בין שמדובר במערכת חשמל, המים ומערכת הביוב. רבים לא יודעים עד כמה זה חשוב לשמור על הצנרת העירונית נקייה. ביובית בבני ברק תעשה את העבודה הזו בצורה הטובה ביותר.

למה צריך את זה?

כאמור, שמירה על תשתיות העיר היא עקרונית וחשובה. בעבר לא היו מערכות ביוב ברחוב והפסולת הייתה זורמת ברחובות. הדבר הביא עמו מחלות רבות ועם המצאת הביוב המודרני, הפסולת נעלמה מהרחובות והתחלואה ירדה. כיום הביוב זורם מתחת לקרקע אך חשוב להיפטר ממנו על בסיס קבוע. כאן נכנסת לתמונה ביובית בבני ברק. כדי למנוע מצב שבו הביוב עולה על גדותיו, משאיות ביובית מפנות את הפסולת ונפטרות מכל החיידקים שנמצאים בביוב.

יש שני דרכים לניקוי הביוב והן חשובות באותה המידה: ראשית, כאשר רוצים להוציא את הפסולת ממערכת הביוב, ביובית בבני ברק שואבת אותה ולוקחת למקום בו מפרקים את הפסולת. הדרך השנייה נעשית על ידי פתיחת סתימות בלחץ מים. כמו בצנרת הביתית והפרטית,  גם בבביוב העירוני יכולות להתרחש סתימות. מן הסתם הן בקנה מידה גדול יותר ולכן יש צורך בביובית בבני ברק. למשאית יש צינור מיוחד שמזרים מים בלחץ גבוה מאוד וזה משחרר את הצינור מהסתימה.

גם בעת ניקוי רוטיני של מערכת הביוב העירונית, הביובית בבני ברק מנקה את כל הפסולת שיש בצנרת, גם בדפנות ובכך מונעת הצטברות של חיידקים בצנרת שעלולים לעבור גם למערכות המים בבית הפרטיים.

 

מידע נחוץ

כאמור, ביובית בבני ברק היא חלק חשוב בשמירה על תחזוקה עירונית. בעזרת הביובית ניתן לפנות פסולת מכל סוג כמו שמן, פסולת ביולוגית , פסולת אורגנית ופסולת א – אורגנית. השירותים שניתנים על ידי ביובית בבני ברק כוללים גם פינוי פסולת מאזורי משרדים וכל אזור בו הצטברו נוזלים או שהביוב עומד לעלות על גדותיו.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים