שובר לפרסום בגוגלביטוח רכב - גורמים שונים

PDF הדפסה דוא
ביטוח רכב - גורמים שונים - 1.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Administrator   
שני, 14 נובמבר 2011 14:11

כל דבר מה שרציתם לדעת אודות ביטוח מקיף
ביטוח מקיף הינו לאו דווקא ביטוח שאותו צריך לבצע לפי החוק כדוגמת ביטוח חובה, ביטוח מקיף הוקצב לתת כיסוי בשביל סוגי נזקים אשר קורים לרכב בעת תקלה. אין עכשיו שום חוק אשר מסוגל לשמור על קנין בזמן תקרית ולמעשה מי שמעוניין בהגנה זאת מוכרח לקנות אותה באורח עצמאי. ביטחון מקיף אפשר לקנות בערך דרך כל חברת ביטוח, זה מכסה לגבי נזקים של תקרית, פגעי סביבה, פגעי נסיון גנבה, אבדן מוחלט, פגעי דליקה ואפילו נזק בכוונה להרע. מסיבות אלה, ביטוח רכב מקיף הינו דבר שיש לבחון היטב וכל מידע מסוגל לעזור בזמן קבלת החלטה בעניין הזה.

מה חיוני לדעת על ביטוח מקיף לפני הזמן שקונים אותו?
ביטוח רכב מקיף יכול להיות שונה מחברת ביטוח אחת לשנייה, כל חברת ביטוח קובעת את הפרמיה לפי שיקוליה הבלעדיים ולכן המחיר הן לא זהה בכל חברת ביטוח. כמה מחברות הביטוח אינן רוצות לבטח בני-אדם להם רקורד תאונתי גדול מדי או שהן דורשות סכום כסף נוסף גבוהה בשיעור רב עליהם, חלק מחברות הביטוח אינן מעונינות לבטח נהגי רכב מתחת לגיל כלשהו וכן הלאה. חשוב גם להכיר אם הביטוח תקף במקרים של ביטוח רכב מכיוון שהביטוח לעיתים מעט שונה בנסיבות אלו. גורם חשוב נוסף שיש לדעת הינו שבמקרה שיש ברשותכם ביטוח מחייב בחברת ביטוח אחת – אין זה אומר כי הינכם חייבים לעשות בה את הביטוח המקיף, יש ביכולתכם לבצעו בכל חברה וכך יש ביכולתכם להעדיף את התכנית המשתלמת במידה הרבה ביותר.

איך כדאי לבדוק חברת ביטוח?
הזמינו מספר הצעות מחיר מחברות ביטוח קונקורנטיות. בחירה של חברת הביטוח יש להתבצע אחרי קבלת כמות קטנה הצעות מחיר, רצוי להתקשר לכמה חברות ולברר מה הינכם מרוויחים מהן ובשביל איזה סך של תשלום. בררו מה הוא שיעור הכיסוי, אם יש בנמצא תוספות ייחודיות בלי עלות נוספת וכהנה וכהנה. מומלץ מאוד לבחון חומר רב על הנושא וקיסר עם גורם יודע באזור כדי לעשות את הבחירה המשתלמת במיוחד. ביטוח רכב לעובדי מדינה 2011 הינו דבר-מה שרבים בוחנים לאחרונה, עקב ריבוי בעלי הרכב בחוג המדיני.

 

 


 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים