שובר לפרסום בגוגלביטוח רכב לנהגים ותיקים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Administrator   
שני, 18 יוני 2012 11:52

איזה ביטוח מתאים לכם?לכולנו דברים יקרים. החפצים הללו אינם רק שווי פיננסי, אלא גם יש להם ערך מוסף עבורנו. מהסיבה הזאת בדיוק בכדי לשמור על הרכוש שלנו, כדאי לדאוג שלהכל יהיה ביטוח שיוכל לעזור בכל מצב.

כאשר מדובר ברכבים, לביטוח שלכם ישנה חשיבות מיוחדת, שהרי חוץ מפריצת המכונית, יכול לקרות שתתרחש תאונת דרכים. במקרה שכזה חשוב מאוד שיהיה מי שיוכל לדאוג לנזקים של המכונית שברשותכם, של הרכב הנוסף וגם לכאלה שנגרמו לכם גופנית. אתם יודעים איזה ביטוח בדיוק מתאים לרכב שברשותכם? אינפורמציה שימושית על ביטוח בטקסט שלפניכם.

ביטוח מקיף לרכב - מדריך קנייה מלא

כיום בשוק התחרותי של עולם הביטוח קיימות פוליסות ביטוח רבות, לכן חשוב למצוא את זאת שהכי משתלמת לכם. מהם הדברים המרכיבים את עלות הפוליסה?

סוג הרכב - הרכבים מחולקים לכמה קטגוריות שונות לפי סוג האוטו. ככל שכלי הרכב שלכם יוקרתי יותר, כך גם הביטוח בשבילו יהפוך להוצאה משמעותית יותר.

ותק הנהג - קיבלתם את רישיון הנהיגה בזמן האחרון? אם עוד לא עברו שנתיים ואתה נהג חדש או צעיר, אתה תשלם לא מעט עבור הביטוח בשל התאונות הרבות המאפיינות את השנים הראשונות. ככל שהנהג בוגר יותר, כך המחיר של הביטוח יוזל.

הביטוח שעושים - לא כל פוליסה מכסה את כל הנזקים. מעבר לביטוח שהוא חובה, ישנה האופציה לבחור גם בביטוח נוסף שמאפשר כיסוי של נזקים נוספים אם תתרחש תאונה. יותר מזה, אפשר גם לבחור בביטוח יקר יותר בשביל להימנע מן ההשתתפות העצמית אם ייגרם נזק לאוטו

עומדים לעשות ביטוח? כנסו לקישור.

לסיכום

זה נכון, אם כבר בזבזתם כסף רב על אוטו חדש, העלויות הנוספות הן בהחלט דבר מבאס, אבל כאשר מדובר על משהו חשוב כמו חיי משפחתיכם - זו בכלל לא שאלה. חוץ מהעובדה שנהיגה ברכב לא מבוטח היא עבירה על החוק, אם התרחשה תאונה, הינכם צפויים לשאת בהוצאות של ביה"ח, טיפולי השיקום והנזקים שנגרמו לרכבים. חבל - הגיע הזמן לבטח את המכונית!


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים