שובר לפרסום בגוגלביקור בבירת פורטוגל – האטרקציות המובילות של ליסבון

PDF הדפסה דוא
ביקור בבירת פורטוגל – האטרקציות המובילות של ליסבון - 1.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : הדס כהן   
ראשון, 17 יולי 2011 11:25

השמש החמה אשר קופחת על ראשם של התיירים והמקומיים בבירת פורטוגל מושכת תיירים רבים מכל העולם לערוך נופש בליסבון. קיימות שלל אטרקציות שאפשר לשלב אותן עם דיל לליסבון – טירות ומנזרים שונים מימי הביניים, מוזיאונים, וכן אתרים שונים בעלי ארכיטקטורה מרשימה במיוחד שרבים נוהגים לשלב אותם עם חופשה בליסבון.

סוכנות הנסיעות הדני מספקת חבילות נופש בליסבון וכן דיל לליסבון וליעדים נוספים ברחבי העולם. מזג האוויר המעולה בבירת פורטוגל מאפשר לערוך חופשה בליסבון לאורך עונת תיירות ארוכה במיוחד – מומלץ לקיים חופשה בליסבון בין החודשים מאי עד אוקטובר, עם טמפרטורה ממוצעת של 25 מעלות ביום.

רובע בלן הוא אתר שאפשר להתחיל איתו דיל לליסבון. הוא מכיל כמה מהאטרקציות המפורסמות ביותר של הבירה הפורטוגלית, כגון מוזיאון המרכבות – אשר מכיל אוסף מרשים למדי של כרכרות, וכן שני חדרים המאפשרים ללמוד פרטים נוספים אודות ההתפתחות של כלי הרכב הזה. אתר נוסף שלא כדאי להחמיץ במסגרת נופש בליסבון ברובע הזה הוא מנזר ג'ירונימו, מקום בעל היסטוריה עשירה למדי למן שנת 1500 ומכיל גם קברים של אישים פורטוגלים מפורסמים.

כדי להמשיך חופשה בליסבון עם ביקור ברובעים המזרחיים של העיר, מומלץ לערוך דיל לליסבון הכולל ביקור במבצר "סאו ג`ורג`" – מדובר במבנה העתיק ביותר בבירה הניצב על גבעה, והוא מהווה את ההתחלה של ההתיישבות בליסבון. מומלץ בעיקר לערוך סיור בחצר הפנימית של המבצר בה נמצאות מספר נקודות תצפית על ליסבון. מימין למבצר ניתן למצוא את השרידים של ארמון בו מוקרן סרט המציג פרטים אודות התפתחותה של העיר.

סוכנות הנסיעות הדני מספקת חבילות נופש בליסבון וכן חופשות ליעדים נוספים באירופה. דרך שירותי הסוכנות המקצועית ניתן לבנות חבילות נופש הכוללות הזמנת חדרים בבתי מלון, השכרה רכבים, וכן הזמנה של סיורים מודרכים לאטרקציות העיקריות של העיר. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים