שובר לפרסום בגוגלבית מואר

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
שישי, 01 נובמבר 2013 17:06
מנורות – להכניס את השמש פנימה

נורת ליבון, נורת לד, פלואורסצנט, עששית ונר. כולם באו כדי ליצור אור במקום שיש בו חושך. המנורות של פעם כבו עם הרוח ואלו של היום כבות עם המתג אבל כולן, כולן נועדו להבריח את החושך ולהניח לנו לקרוא גם אחרי שהשמש הלכה לישון. ב rustart תמצאו מגוון של אפשרויות תאורה וראסטארט מבטיחה לכם את התאורה הנכונה לבית שלכם.

 

תאורה מלאכותית הפכה ענף בפני עצמו בלימודי עיצוב ואדריכלות, מעיצוב פנים ועד לאדריכלות נוף, כיוון שזו האחרונה כוללת את ההתחשבות בפנסי הרחוב, בחלקי הפארק החשופים לשמש ובהשפעה של גורד השחקים על הצל מעל ראשי העוברים והשבים.

 

בית מואר – לא לבני האדם

ישנו ויכוח תיאורטי לגבי מידת האור הרצויה בבית. לכאורה, ברור מצד אחד שבית מואר מרחיב את הלב ומעורר את הנפש אבל מצד שני, יש אמת בטענה שכולנו בסופו של דבר אנשי מערות ועל כן האינסטינקט הבסיסי שלנו הוא להיכנס אל בית אפלולי ולמצוא מרגוע בחסות אפילה חלקית.

 

הדברים יהיו נכונים לבעלי הפרעת קשב קשה, למשל, שהאור –ובפרט האור הלבן, מגרה בהם אי שקט. מתוך כך מסתבר, כיוון שכולנו חסרי מנוחה באופן בסיסי, שיש משהו מרגיע באפלולית. אם נעצור לרגע אז נבחין שבכניסה אל חדר שמואר אך מעט, האנשים מנמיכים את קולם ויכול להיות שבאמת יש בכך משהו מרגיע. מכל מקום, בינתיים, כולנו אחוזי אופנה ותזזית ועל כן אנחנו מחפשים תאורה וכמה שיותר.

 

סוגים שונים של מנורות

קבועות על הקיר, משתלשלות מן התקרה, מונחות על הריצפה בפינה או אפילו על השולחן עצמו. מיקום המנורה קובע את עוצמת פיזור האור. מנורות קיר מנצלות את הקיר שמולן וקרני האור מוחזרות ממנו כך שנוצרת תאורה המגדילה את החלל, כלומר, נותנת למשוטט במסדרון תחושה של מרחב. לעומתן, המנורות שמונחות על הריצפה יוצרות תחושה של גובה ומתאימות לחדר עם תקרה נמוכה. בסדנה של ראסטארט אפשר לתאר את החדר שלכם ונתאים לכם מנורות בהתאם. אפשר לראות את המנורות של rustrat גם באתר ואפילו להזמין משם.
http://www.rustart.co.il/%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%99%D7%9C%D7%94.html 

תגובות  

 
0 #1 יוני33 2013-11-06 13:03
בחירת בית מנורה נכון משדרג לך את עיצוב הבית
ציטוט
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים