שובר לפרסום בגוגלבנייה בעץ - תנו כבוד לעץ

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 14 ינואר 2014 22:15

בנייה בעץ

בתקופות הקדומות יותר, בנייה בעץ הייתה נפוצה היות והעץ תמיד היה חומר גלם חזק, גמיש אך יציב. גם היום יש מקום כבוד לעץ בתחום הבנייה והריהוט. העצים שמשירים עלים בקיץ, נחשבים לעצים חזקים יותר ועצי מחט שאין להם נשירה בעונת הקיץ, ייחשבו לעצים רכים יותר. העצים הקשים יותר, מבשילים לאט יותר מהעצים הרכים, ולכן, מחירם תמיד יהיה יקר יותר.  עד היום משתמשים בבנייה בעץ לבניית בתים. באזורים שונים בעולם כמו צפון אמריקה ואירופה ניתן לראות את הבנייה בעץ ברוב המקומות האלה. הבנייה של בתי עץ הפכה להיות פופולרית גם בארץ, בגלל איכות הסביבה שכולם הפכו להיות מודעים לה בשנים האחרונות במיוחד.

בנייה בעץ – היא זולה ומהירה יותר

היום יש הרבה שפונים לבנות את בתיהם מעץ בגלל היתרונות הרבים שיש בה, למשל הבנייה היא זולה ומהירה יותר וניתן לבנות בית בעץ בתוך פחות מארבעה חודשים. בניית עץ הפכה להיות הסמל של בתים כפריים ומי שמעוניין בבית פרטי ופסטורלי בעלת רמת בידוד גבוהה במיוחד וחיסכון באנרגיה לא יוותר על בניית העץ.  מחירי הנדל"ן בארץ, הפכו להיות גבוהים והרבה זוגות מתקשים לרכוש בית, גם תחום הבניה הקלה הפך להיות פופולרי יותר וזו הסיבה הנוספת שבניית עץ הפכה להיות אהודה ופופולרית יותר בקרב הרבה אנשים שמצד אחד מעוניינים באיכות חיים גבוהה אך במחיר זול יותר.

בנייה בעץ כנגד נזקי טבע

כמה פעמים אנו שומעים כי צפויה בארץ  רעידת אדמה? האם בתי הבטון יהיו עמידים יותר מפני רעידת אדמה? התשובה היא בוודאי שלא, היפנים בונים את בתיהם מעץ בגלל רעידות האדמה התכופות שפוקדות את האזורים השונים ברחבי יפן. הרבה יותר בטיחותי לגור בבתים הבנויים מעץ מאשר בבתים מאבן או בטון. יש כאלה המחפים את בתי העץ בטיח צבעוני אקרילי וביתם נראה ממש כמו בית רגיל בבנייה קונבנציונלית, למרות שהם עשויים מעץ. ניתן בקלות לבנות שתי קומות ולהרחיב או לערוך שינויים כאשר הבית בנוי מעץ. רצוי כי לפני שתחליטו על בניית בית מעץ, תתייעצו עם מומחים העוסקים בבניית בתים מעץ.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים