שובר לפרסום בגוגלבריאות השן

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
חמישי, 03 אוקטובר 2013 23:19
הלבנת שיניים – חיוך הוא לא מצחיק בכלל

כי חיוך הוא עסק רציני. החל מזה שהוא אחראי על הבטחון שלנו וכלה בנקודות שאנחנו זוכים להן בדייט ראשון. או שני. ולא מדובר רק במקרים הקיצוניים של שיניים שחורות או חסרות אלא גם בשיניים שהצבע שלהן מזכיר קיר דהוי ולא בדיוק חרסינה מסוג פורצלן. ואם כבר הזכרנו חרסינה אז נאמר גם שיש ציפויי חרסינה שמורכבים על השיניים ומה שלא היה לבן עד עכשיו יהיה צחור ומבריק מעכשיו. הלבנת שיניים משוכללת. המרשתת, אגב, מלאה בתמונות של חיוך מבריק כזה ואליהן דווקא נתייחס פחות כי תמונות כמו תמונות, לא תמיד מעלות את המציאות כפי שהיא באמת.

 

ככלל, שיניים לבנות מצביעות על בריאות ועל טיפוח – דברים שכולנו אוהבים לראות מולנו. בין אם זה מול הראי ובין אם זה אצל החברים לעבודה או, חשוב לא פחות, החברים לחיים. ואכן, נמצא קשר הדוק בין קירבה אנושית לבין הצבע שמאחורי החיוך ואפילו מראיינים נוטים להיות מושפעים ממצב שיניו של המרואיין, שלא לדבר על אנשים שלא יושבים על כסא המראיין. הרי בסופו של דבר, כולנו מראיינים אחד את השני; בוחנים, משווים, שופטים וקובעים את מידת הקירבה שאנו מבקשים. המידה הזו תלויה, כאמור, בגון חיוכו של הנדון.

 

הלבנת שיניים – בבית או במרפאה?

תלוי בעיקר בסבלנות שלכם. וגם בכסף, כי המחירים של הלבנת השיניים מזכירים לעתים הלבנת הון יותר מאשר טיפוח אבל, חשיבותו של החיוך, כפי שנסקרה לעיל, שווה כל שקל. מה גם שהרופאים במרפאות רבות להלבנת שיניים ילכו לקראת המטופל, לפחות בפיצול התשלום למקטעים קטנים שבהם אפשר לעמוד. יצויין בצד שבמקרים רבים הסובבים יסכימו להשתתף בעלויות בשמחה ובלבד שהקרוב להם יחייך כמו שהם רוצים, הווה אומר, בגוונים של לבן ולא בגוונים של אותו קיר דהוי.

 

הלבנה של שיניים בבית כרוכה בהלבשה של סד על השיניים למשך מספר שעות בכל יום. ייתכן ותרגישו כמו מתאגרפים שמרכיבים מגן שיניים וייתכן שלא אבל בכל מקרה, הדבר כרוך באי נוחות מסויימת. הרי כשתענו לטלפון תוך שאתם עושים הלבנה של שיניים בבית, תישמעו כאילו התנפחה לכם הלשון ויהיו אותיות שלא תצליחו להגות כראוי. מה שכן, הלבנת שיניים בבית עולה פחות וחוץ מזה, מה רע בלהיראות מתאגרפים? הגיע הזמן שיפחדו מכם קצת, הלוא כן? יתרון נוסף של הטיפול בבית הוא העלות והיא נמוכה יותר מזו של טיפול במרפאה.

http://www.xn--5dbfqaaolub2gk.org.il/

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים