שובר לפרסום בגוגלבריאים בכל תנוחה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
ראשון, 08 יולי 2018 17:11

אנשים אשר יכולים לזוז יכולים לסבול מכל מיני חוליים, כאשר האדם המודרני הוא כזה אשר סובל ממחלות שמאפיינות את אותו האורח חיים. מלבד אלה שבוחרים לזוז מעט, יש את אלה שלא מבחירה נמצאים באותו מנח של ישיבה או שכיבה, ועבורם זה מאוד חשוב לבצע את כל הנדרש כדי להימנע מהיווצרות של פצעי לחץ. את אלה יכולים למנוע עם הנחה של מזרון נגד פצעי לחץ במצב של שינה, וכאשר נמצאים על כסא הגלגלים ישנה כרית אשר עושה פעולה דומה ומאפשרת ישיבה נוחה כל עוד נמצאים על הכסא.

משדרגים מזרון רגיל

הדבר הטוב בהוספה של מזרון נגד פצעי לחץ למיטה הוא שהוא יכול להיות על כל מזרון שכבר קיים, ועם ההנחה של השכבה הנוספת הזו לא מרגישים בהבדל כלל, למעט כל השדרוג שנעשה הבחינה של שמירה על הגוף מפני יצירה של לחץ מיותר כאשר נמצאים בשעות ארוכות של שינה ללא תזוזה. לא חייבים להשקיע במזרון יקר ערך שמיועד בצורה ספציפית עבור מניעה של פצעי לחץ, אלא יכולים רק להוסיף את החלק הנדרש שאותו מניחים בצורה פשוטה על זה הקיים, רק צריכים לשים לב לבחירה של המידה הנכונה.

מחלקים את משקל הגוף

מה שחשוב בהנחה של מזרון שנועד למניעה של פצעי לחץ הוא היכולת של מזרון מזוגים אלו להוריד את הלחץ שרק הולך ונבנה ככל שנשארים במצב של שכיבה לאורך של לילה שלם ללא כל תנועה. ברוב המקרים מדובר באנשים שאין יכולת תזוזה עצמאית, והחשיבות עבור הגוף שלהם ביצירה של חלוקת העומס על פני כמה שיותר אזורים היא קריטית עבור מניעה של פצעי לחץ שהם דבר כואב ולא נעים. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים