שובר לפרסום בגוגלבריכות ספא – ג'קוזי לגינה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מיכל   
שבת, 08 מאי 2010 12:24

הציפה במים חמים והתחושה  הטבעית של זרמים מים בתוך ג'קוזי לגינה, הופכים בילוי של אחר-צהריים נעים לחוויה הידרותרפית של ממש, בעלת עוצמה וריגוש. כל חצר יכולה להפוך לאטרקטיבית ומבוקשת על-ידי התקנת ג'קוזי לגינה. ג'קוזי לגינה הוא מה שנקרא גם בריכת ספא, אשר מיוצרת לשימוש גם בתוך הבית, אך מטעמי מקום וגם מתוך בחירה, לרוב מעדיפים להתקין אותה בתור ג'קוזי לגינה. בריכות ספא ביתיות הן כיום הדרך הקלה להביא לשדרוג אמיתי של הבית בכלל והחצר בפרט, כאשר ג'קוזי לגינה מביא איתו רמת חיים חדשה יחד עם עליה בערך הבית.

ג'קוזי לגינה או לבית

למעשה, ג'קוזי לגינה יכול להיות מותקן גם בתוך הבית, אך מעטים הם הבתים אשר בהם יש מקום אשר ניתן להקדיש אותו לג'קוזי. לרוב, הבית אינו גדול מספיק, ואילו ג'קוזי לגינה אינו גדול ואינו תופס מקום יקר בחצר הבית. זו הסיבה שרוב בריכות הספא מותקנות בחצר וממשות למעשה בתור ג'קוזי לגינה, למרות שהן מיוצרות גם עבור שימוש פנימי. הרבה מבעלי בריכות הספא בוחרים להתקין ג'קוזי לגינה דווקא על המרפסת, לעיתים על מדרגה מוגבהת, באופן כזה, ניתן לקרות את השטח מעל הג'קוזי כהגנה מפני פגעי מזג האוויר, אז ניתן לטבול בתוך ג'קוזי לגינה בכל ימות השנה.

ג'קוזי לגינה – פינוק כל השנה

אין ספק שרחצה  בג'קוזי היא פעולה מרגיעה ותרפויטית. תארו לכם, שבנוסף על הפינוק שברחצה, ג'קוזי בגינה מעניק הרבה יותר מזה ומשלב את היתרונות של כוחות הטבע. היתרונות של ג'קוזי לגינה, מלבד ההנאה שברחצה בו, זו האפשרות להתענג על האווירה הטבעית המרגיעה של הגינה. כדי ליהנות מיתרונות אלו של ג'קוזי לגינה בכל ימות השנה, על הג'קוזי להיות בעל שכבת בידוד טובה ולספק אמצעי ויסות טמפרטורה מעולים. ג'קוזי לגינה מצויד בלוח בקרה על-מנת לשמור על טמפרטורה אחידה הטמפרטורה הרצויה נקבעת בין 30 ל-40 מעלות צלסיוס ומערכת הבקרה מסוגלת לווסת את הטמפרטורות כך שיהיו בטווח של מעלה אחת מהרצוי. יצרני ג'קוזי לגינה משתמשים בחומרים מבודדים הנשמרים לתקופות ארוכות, ישנו דגש על מציאת חומרים חדישים לשיפור תמידי של הבידוד במערכות ג'קוזי לגינה.

התקנת ג'קוזי לגינה

ג'קוזי לגינה מגיע כמערכת שלמה ואינו דורש הכנות צנרת ואינסטלציה מיוחדות. מילוי של ג'קוזי לגינה מתבצע בקלות על ידי צינור גינה רגיל, ולמעשה כל הצנרת נמצאת בתוך הג'קוזי עצמו במערכת סגורה. מערכת הצנרת של ג'קוזי לגינה אחראית גם על סינון המים על ידי פילטרים מיוחדים המותקנים בגוף הג'קוזי ומונים מספר פילטרים מסוגים שונים האחראים על סינון וחיטוי המים באמצעים טבעיים וללא כימיקלים. ג'קוזי לגינה, אם כן, הוא האמצעי הפשוט, הקל והמהנה ביותר להעלאת איכות החיים של דיירי הבית תוך שדרוג ערך הנכס במחיר סביר. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים