שובר לפרסום בגוגלבתי עץ-דגמים חדשים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
שבת, 02 נובמבר 2013 15:30
בתי עץ – מחירים בקרקע

וכשמדובר בבתי עץ ובמחירים שלהם אז אפשר לדבר על כל מיני סכומים, גם על מאות אלפים שקלים וגם על אלפי שקלים בודדים. ולא רק באיכות מדובר אלא גם בגודל, בתשתיות וכו'. לא פחות מכך, בעל כורחנו נידרש לסוגיית ההיצע והביקוש כי לא דומים מחירים של בתי עץ שהיו לאלה שהם עכשיו. ככל שעולה הביקוש, יחד אתו יורד המחיר. וכשמדובר באופנה אז גם בתי העץ והמחירים שלהם עולים בביקוש ויורדים בעלות. ארזי עדן גאה להיכנס אל השוק הזה עם דגמים חדשים וחדישים.

 

בדיקה של בתי עץ, מחירים וזמן בנייה מתבצעת כמעט ורק בפנייה ישירה אל החברות כיוון שהן לא מפרסמות במירשתת את כל המחירים. המחיר ההתחלתי כמובן יובא ואפילו באותיות גדולות אבל הרי לא עוסקים כאן בצריף קטן אלא בבית ולכן, בתי עץ, מחירים ושאר עלויות, כולם נבדקים היישר מול החברות, וגם שם לא די בפנייה כי החברה תרצה לדעת במה מדובר, מהו המיקום, איזו תשתית יש להכין וכו'. ברוב המקרים יהיה צורך בתשתית בטון ואז, על בתי העץ והמחירים שלהם יש להוסיף את עלות היציקה.

 

יחד עם זאת, הדברים לא באים כדי ליצור חשש מיותר כי בסך הכל, אפשר לבנות בתי עץ במחירים שאפשר לעמוד בהם. ונכון, לא מדובר בבונים מן המעמד הנמוך דווקא אבל בסך הכל, התשלום לא מבוצע בערימה חד פעמית של מזומן ואפשר להגיע לכל מיני הסדרי תשלום עם החברה.

 

לכל בתי עץ מחירים טובים

קהל השוק העיקרי של בתי העץ הוא בעלי יכולת ואלה, לא אוהבים לשלם יותר מדי אלא רק את המחיר האמיתי. לכן, מחירים של בתי העץ אינם מופקעים ואינם נושאים אלא עלויות ורווח סביר. ככל שירבו הקניות של בתי עץ מחירים ירדו ויהפכו נוחים יותר. עדיין, בתי עץ לא יהוו שיכונים עבור עולים חדשים ולא בתים לדיור מוגן. מי שיכול יבורך והמגורים בבית מעץ יש בהם ערך מוסף עם הרבה יתרונות והנאה. כאמור, גם עצי ארז מצטרפת לחברות המספקות את היופי והנוחות של קירות מקורות.

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים