שובר לפרסום בגוגלגיבוש – תרופת פלא לעסק

PDF הדפסה דוא
גיבוש – תרופת פלא לעסק - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 24 פברואר 2015 13:14

כל מעסיק יודע שבשביל שיהיה לו עסק מצליח, הוא צריך עובדים מרוצים שבאים יום, יום לעבודה בתחושת רצון כי טוב להם. עובד שטוב לו יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. עובד ממורמר, שחש לא מוערך ומסתובב בתחושה של חוסר נראות, לא יהיה יעיל למקום העבודה ואף יסבול קשות. בדיוק לשם כך נולד רעיון יצירתי במיוחד והוא קיום ערב גיבוש לעובדים, אחת לכמה זמן, בהשתתפות כולם.

יתרונותיו של ערב גיבוש

כל בוס חכם יודע שצריך לעיתים לרענן את הקשר בין העובדים עצמם לבין ההנהלה. קיום של ערבי גיבוש נותנים את המענה המיוחל לכך. להלן מספר יתרונות חשובים לקיום אירוע זה:

  • רענון האווירה - האירוע מתקיים בשעות הערב מחוץ למקום העבודה וזה נותן כמה שעות של ניתוק משיגרת היום, יום.

  • חיזוק קשרים חברתיים – ערב גיבוש הוא הזדמנות פז שחברויות חדשות יתפתחו בין העובדים וחברויות שטחיות יתחזקו בין כולם.

  • הערכת מקום העבודה – קרוב לוודאי שערבי גיבוש המתנהלים בצורה איכותית יגרמו את התוצאה הנדרשת והיא שהעובדים יעריכו את מקום עבודתם מתוך מקום של אחדות, כבוד ושיתוף והתוצאה תבוא לידי ביטוי בתפוקת העבודה שלהם.

דוגמאות לערבי גיבוש

ערב גיבוש יכול להתקיים באולם שנשכר לשם כך, בבית של אחד העובדים, בבית מלון או אפילו בהיכל תרבות. ערבי הגיבוש יכולים להיות ערב של תרבות, ערב של הרצאות לצד ארוחה מפוארת או סדנה מרתקת העוסקת בנושאים שנמצאים על הפרק בתקופה הזו כגון: איך לצאת מהמינוס, קואצ'ינג לחיים מאושרים ועוד. ההחלטה איזו מבין כל האפשרויות תתקיים תגיע אחרי הכנות מראש וסקרים של מספר חברות המתעסקות בתחום ונותנות את השירות הזה. הצלחתו של הערב מותנית בנוכחות מלאה של כל העובדים ולכן בשביל להבטיח זאת יש צורך לתת התראה מספיק מוקדמת לתאריך האירוע ולדאוג שבאותו יום כולם יסיימו את העבודה מוקדם יותר על מנת לתת להם זמן להגיע הביתה ולהתכונן לקראתו ברוגע, זוהי אסטרטגיה ידועה ומוכרת המבטיחה שכולם, ללא יוצא מן הכלל, יגיעו.
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים