שובר לפרסום בגוגלגלאי נפח חיצוני לשימוש פנימי

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : akbulut   
שני, 12 דצמבר 2011 18:21
לא מצליחים להירדם בגלל הפשיעה בשכונה? אולי גם תגלו עניין בכל המידע שנשתף איתכם מיד. אפילו במקרה ולפי שעה לא נפלתם קרבן, יתכן ובקרוב אתם תצטרכו גלאי נפח חיצוני.


כל היום אזעקות...

גם אלו מאיתנו שמסתובבים בסביבה נעימה יותר - זקוקים למיגון; התפרצויות לאופנועים ובניינים קורות כל יום לא משנה איפה. כבר כל אדם כבר מכיר באופן אישי מישהו שרכבו נפרץ בזמן מסויים. הודות להתפתחות הטכנולוגית, עלו מגוון גאדג'טים ופתרונות אבטחה שלא יוציאו מכם יותר מדי מאמץ פיזית וגם מבחינה כלכלית.

מגן ביתך

מומלץ לכם לדאוג להגנה לרכבכם, גם בדרכים טריוויאליות, כמו מנעולים משודרגים או לחצן מצוקה, משום שבלתי אפשרי לצפות מה יקרה ומתי. הרי אין מצב להיתקע באוטו או ליידו במשך כל היום. גם בזמן שאתם בתוך הבית או בסביבתו, אנו מפצירים בכם לא להיות גיבורים עם השודדים. לטובתכם עדיף שלא תעמדו בדרכם וליידע את המשטרה. יש גם מבחר מנגנוני אזעקה שיודיעו למוקד גם ללא עזרתכם.

אלה המנהלים עסק ייאלצו לשקול לאמץ פתרונות מיגון לעסק הפרטי ולאבטח את כל המידע הסודי של העסק, בצוּרת גלאי שברי זכוכית או גלאי הצפה. בידקו באינטרנט מצלמות נסתרות אלחוטיות וגלו לבד את המגוון הקיים.

הגנה מכל הכיוונים

כולנו דואגים להצפין את הדואר האלקטרוני, מגנים על האייפון, ומוקפים בקודים אישיים על בסיס יום-יומי. איבטוח זה נעשה בצורה טבעית לגמרי, למרות חשיבות ההגנה הזו. למרות שזו השקעה גדולה, ברור שחובה למגן את הדירה והרכב, שמכילים רכוש יקר הרבה יותר מאשר האימייל שלכם. השתמשו במידע שרכשתם ממאמרים דומים ומהמלצות של חברים, ושפרו את רמת האבטחה של משפחתכם. כל מידע מסווג וכל בני הבית חייבים הגנה! אז... אתם עוד פה?

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים