שובר לפרסום בגוגלגרסיניה קמבוג'יה - על מה כל ההיסטריה?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אסף סגל   
שלישי, 16 ינואר 2018 15:27

כולכם שמעתם עליו וכולכם ראיתם עליו בטלוויזיה .ההיסטריה סביב הפרי הטרופי המוזר חוצה יבשות ורשתות טלוויזיה. ד"ר אוז נדהם ממנו בתכנית הבריאות שלו בערוץ הבריאות האמריקאי. מהרכיב הפעיל שבו מייצרים מוצרי הרזיה טבעיים רבים והמחקרים עליו מבטיחים ומרגשים - זהו פרי הגרסיניה קמבוג'יה!קצת היסטוריה
הפרי הטרופי גרסיניה קמבוג'יה דומה במראו לדלעת והוא גדל בעיקר באיזור אסיה ואינדונזיה בפרט. הוא משמש את התרבויות העתיקות שם כבר אלפי שנים למטרות ריפוי שונות כשהעיקריים בניהם הם: הרזיה, רמות סוכר גבוהות ורמות גבוהות של כולסטרול בדם. עד לא מזמן, המדע לא הבין כיצד הפרי תורם למטרות אלו ומחקרים רבים נעשו על רכיבי הפרי. 

כיצד גרסיניה קמבוג'יה עובד? 
כשחקרו במעבדה את פרי הגרסיניה קמבוג'יה, הצליחו לבודד את החומר הפעיל שבו הנקרא 'חומצה הידרוציטריט' או בקיצור: HCA. חומצה זו, גורמת לייצור מוגבר של הורמון הסרטונין אשר כתופעוות לוואי, מדכא תיאבון ומעודד תחושת שבוע. "תופעת לוואי" זאת היא תופעה רצויה אצל אנשים מעוניינים לרדת במשקל או לאזן רמות סוכר בדם. בנוסף, נמצא שפרי הגרסיניה קמבוג'יה חוסם את פעילות אנזים העיכול 'ציטראט ליאז', אשר אחראי לייצור השומן בגוף. 

גרסניה קמבוג'יה בתכניתו של ד"ר אוז
ד"ר אוז הידוע בגישתו הפתוחה בנוגע למוצרי בריאות טבעיים, מרבה לבחון את הטרנדים החמים בעולם תוספי התזונה השונים ויעילותם. כחלק מספיישל על פרי הגרסיניה קמבוג'יה ויעילותו בתהליך הרזיה. בין את השימוש בתוסף תזונה המכיל את רכיבי הפרי על 8 נשים שונות. מחצית מהנשים צרכו תוסף גרסיניה קמבוג'יה והמחצית השנייה צרכו פלסיבו. ולאחר 3 שבועות נמצא שהנשים אשר צרכו את פרי הגרסיניה ירדו ב-4 ק"ג יותר מהנשים אשר צרכו פלסיבו. יש לציין ששני קבוצות הנשים עמדו בתפריט תזונתי יומי זהה לחלוטין. 

למי מתאים השימוש בגרסיניה קמבוג'יה? 

 • שימוש בגרסיניה קמבוג'יה מתאים לאנשים המעוניינים להוריד באחוזי השומן.
 • שימוש בגרסיניה קמבוג'יה מתאים לאנשים המעוניינים לאזן רמות סוכר בדם אצל חולי סכרת או טרום סוכרתיים.
 • שימוש בגרסיניה קמבוג'יה מתאים המעוניינים לאזן את רמות הכולסטרול הרע בדם.
 • שימוש בגרסיניה קמבוג'יה מתאים למי שמעוניין לשמור על משקל תקין.


כיצד לרכוש מוצר גרסיניה קמבוג'יה איכותי ויעיל? 

לתוספי תזונה המכילים גרסיניה קמבוג'יה ישנם שני חומרי גלם:

 • מיצוי חומצה הידרוציטריט - חומר גלם יקר ואיכותי. החומר הפעיל מבודד לרמה של עד 60% בתנאי מעבדה.
 • אבקת גרסיניה קמבוג'יה טחונה - חומר גלם זול ולא יעיל. מכיל 2% חומר פעיל.

 • יש לוודא שאתם רוכשים מוצרים המכילים מיצוי של החומר הפעיל בצורה מבודד על מנת לרכוש מוצר יעיל ואיכותי. מוצרים שאינם מכילים מיצוי פשוט לא יעילים והם רק דרך למזער עלויות ייצור בכדי למקסם רווחים.   
  STU2

  רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

  חיפוש מהיר בגוגל

  מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים