שובר לפרסום בגוגלדברים שצריך לדעת לגביי דיאטות כסאח

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אורי רצון   
שבת, 08 דצמבר 2012 00:09

הרבה אנשים הסובלים מעודף משקל ורוצים להרזות תמיד בוחרים בדיאטה הכי נוחה להם, לא כל הדיאטות מתאימות לכל אחד, לכן לא חשוב כמה אתה רוצה לרדת וכמה מהר, חשוב קודם כל שתשים את הבריאות שלך בעדיפות הראשונה, ותלמד על כל דיאטה לפניי שאתה בוחר לעשות אותה.
דיאטה כסאח היא אכן דיאטה מהירה שתעזור לך להוריד הרבה משקל בזמן קצר אך יש דברים שחשוב לדעת עליה.

דברים שכדאי לדעת על דיאטת כסאח:

  • דיאטת כסאח לא מתאימה לכולם ואף יכולה לפגוע בך לטווח ארוך, לכן אסור לך להשתמש בדיאטה זו לזמן ארוך כי זה מסוכן לגוף, בנוסף רצוי שתיוועץ עם רופא שייתן לך אישור לדיאטה זו.
  • מטרתה של דיאטת כסאח היא לנקות ולטהר את הגוף על ידי כך שהגוף ישרוף את מלאי השומנים שלו לצורכי אנרגיה.
  • תמיד אחריי דיאטת כסאח מעלים שוב במשקל, כי אוכלים ומעלים שוב את כמות הקלוריות שהיה לנו, הדוגמא הקלאסית ביותר היא בתוכנית הטלוויזיה הריאלטית לרדת בגדל שבה המשתתפים עשו דיאטת כסאח והשמינו בחזרה ואף יותר אחריי התוכנית.
  • דיאטת כסאח נהייתה מפורסמת לאחרונה יותר ויותר בעיקר בגלל קייט מידלטון דוכסית בריטית שהשתמשה בדיאטה זו על מנת להרזות לקראת חתונתה, בנוסף הרבה כוכבים הוליוודים משתמשים בדיאטה כסאח.
  • יש  הרבה סוגים שונים של תפריטי דיאטת כסאח אך מה שמשותף לכולם הוא שתפריט המזון מרוכז סביב מזון אחד כמו אורז או כרוב.
  • דיאטת כסאח מומלצת  בדרך כלל רק  כדיי להרזות מהר לקראת יעד מסוים כמו חתונה.
  • אם עושים דיאטת כסאח חשוב נורא לשתות הרבה, במיוחד מיצים המכילים ויטמינים שונים על מנת לעזור ולטהר את הגוף, ולעזור בתהליך ההרזיה, וכך להפוך את דיאטת כסאח ליעילה, לכן עלינו לצרוך מיצים של ירקות ופירות טריים.
  • מומלץ ביותר להכניס לתפריט דיאטת כסאח מרקים וסלטים שונים, בנוסף לזה שהם מכילים ירקות ופירות שונים המכילים וויטמינים ומינרלים שאנחנו זקוקים להם, למאכלים אלו יש מספר קלוריות נמוך יחסית, אפשר לטבל אותם ברטבים דלי שומן, והם בריאים נורא לגוף וכך למעשה מאכלים אלו עוזרים לתהליך דיאטת כסאח וטיהור הגוף.
  • חשוב נורא לא לקצץ יותר מידי בארוחות שאתה אוכל או לקצץ במספר הקלוריות שאתה מכניס לגוף כי זה יכולה לפגוע בגוף שלך בטווח הרחוק, בנוסף אתה תשמין אחריי זה כי תגדיל את מספר הקלוריות שאתה מכניס לגוף, אסור שמספר הקלוריות יהיה מתחת ל1500 כי זה מסוכן ביותר.
  • חשוב נורא לציין שיש אנשים שמשתמשים בתוספי מזון שונים שמכילים ויטמינים שונים כתחליפי ארוחה, שימוש בתוספים אלו לא תמיד מומלץ כי החומרים שלו כימיים ולא טבעיים בנוסף אסור לוותר על ארוחות אם עושים דיאטת כסאח.

לסיכום: למדנו הרבה נקודות חשובות שחשוב לדעת לפני שעושים דיאטת כסאח נקודות אלו באו לעזור לנו להבין אם דיאטה זו מומלצת לנו ואם כדאי לעשות אותה, דיאטת כסאח יכולה להיות מסוכנת לכן חשוב ללמוד עליה לפני שעושים אותה.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים