שובר לפרסום בגוגלדגשים חשובים בבחירת מיקרוגל

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : לירן אלחייק   
רביעי, 22 אוקטובר 2014 17:15

בעת רכישת מוצרי חשמל למטבח אחד המוצרים החשובים ביותר שאנו מקדישים לא מעט מחשבה בעת רכישתו הינו מיקרוגל. אם פעם מיקרוגל היה נחשב למוצר חשמלי שרוכשים אותו כדי אך ורק להכין ארוחה מהירה, הרי היום גם בתוכניות בישול  נהוג לדבר בשבחי המיקרוגל. אמנם לא כולנו נולדנו עם כישורים קולינריים כמו של חיים כהן, אבל שימוש במיקרוגל בהחלט מאפשר לנו להכין ארוחה משביעה.

בשונה מפעם, היום המיקרוגל זוכה למקום של כבוד בחלל המטבח  ורבים עושים בו שימוש. אם אתם מעוניינים להכין ארוחה מהירה- מכשיר זה בהחלט יאפשר לכם לעשות זאת בצורה הטובה ביותר מבלי לגלות רגשי אשמה על כך שאתם לא מבלים שעות רבות בין הסירים.

חשיבות המידות

ככל הההתקדמות הטכנולוגית הלכה והשתכללה, כך ניתן למצוא דגמים שונים של מיקרוגל, כאלה שלא רק מיועדים לחימום והפשרה אלא גם דגמים המאפשרים לעשות שימוש במכשיר לטובת בישולים מורכבים יותר. בעת ההחלטה על בחירת המיקרוגל חשוב מאד לבחור בהתאם לשימוש-  האם המיקרוגל מיועד לחימום או הפשרה או האם המיקרוגל מיועד לשימוש להכנת דברים מורכבים יותר כגון אפייה או צלייה.

 

כפי שהזכרנו קודם לכן, כיום ישנם דגמים שונים של מיקרוגל ומכאן חשוב מאד לבחון את מידות של המקום בו יונח המיקרוגל. דגם פופלרי ביותר הינו מיקרוגל אינטגרלי כלומר, כזה המשתלב בתוך גומחה בארון והופך את חלל המטבח למקום שנעים להיות בו.

דגם נוסף של מיקרוגל פופולרי לא פחות הינו דגם משולב הכולל תנור אפיה המאפשר להכין מאכלים שונים כגון פיצה, פסטה ושלל מנות אחרות. ברוב המכשירים הדלת נפתחת לצד, אבל ישנם מכשירים בהם הדלת נפתחת כלפי מטה. בכל הנוגע לנוחות, אין ממש הבדל משמעותי בין השניים, אבל בכל הנוגע למרחב חשוב לוודא כי המכשיר ישתלב עם שאר המכשירים במטבח ויתאים למראה הכללי במטבח. כמו כן, בנוסף למידות, חשוב מאד לבדוק את הנושא של דרגות חימום. כשם שיש סוגים שונים של מכשירים כך גם יש דרגות חימום שונות המאפשרות להכין מאכלים שונים

 

נוחות בתפעול מיקרוגל

החיים המודרנים הפכו את חווית הבישול למהירה יותר. שימוש במיקרוגל אפשר לנו לחמם אוכל לכמה דקות ולהמשיך הלאה בעיסוקים השונים בחיי הימיום. ככל שהנוחות גדלה, כך נוספו פונקציות שונות בעת הפעלת המיקרוגל. היום ניתן למצוא מכשירים שונים הכוללים לא מעט פונקציות המאפשרות להפוך את החיים לפשוטים יותר. על מנת להתרשם מהפונקציות השונות מומלץ להיכנס לאתרי אינטרנט המציעים למכירה דגמים שונים ולבחון את הפונקציות השונות כך תוכלו לבחור את המכשיר המתאים לכם ביותר.


www.hovalot.coi.co.il
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים