שובר לפרסום בגוגלדווקא עכשיו - חופשה בבית מלון בארץ

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Administrator   
רביעי, 16 נובמבר 2011 13:19

ארץ ישראל היא יעד יוצא מן הכלל לחופש. מבקרים להם טעמים מגוונים יכולים לגלות את המלון שמתאים להם, ללא קשר למיקומם הפיזי, התקציב שלהם, בחירותיהם ועוד. לכל אורכה של ארץ ישראל אפשר למצוא מלונות המציעים דברים שונים ומתגמלים את המבקר בצורות שונות. במסגרת מאמר זה, נבדוק ונציין לטובה כמה מלונות בולטים מקרבם - האלו שמציבים דגש מיוחד על התרפות, הפסקה ורלוונטיים למי שמחפש דווקא את המפלט במסגרת החופש שלו.מלון נחשולים
קחו לצורך הדוגמא את מלון נחשולים המצוי בקיבוץ נחשולים הצמוד לעיר חיפה. הנופשים במלון זוכים לחופשה בנוהג כפרי, כראוי לקיבוץ שבו המלון נמצא. בקרב הפעילויות ניתן למצוא את העבודה החקלאית של הקיבוץ, הווי הקיבוץ והתחושה הרגועה שהוא מציע. בנוסף, אפשר לאתר חדרים המסודרים בסגנון כפרי וכוללים את כל האבזור המקובל בבתי מלון. אורחים המבקשים להירגע ולהשיג הרגשה כללית של שקט, מוזמנים להגיע למלון זה הצמוד לחוף הים התיכון. חופשה בסגנון של קיבוץ מושלמת בשיעור רב למי שמבקש להתרחק לצורך החופשה שלו מהעיר הרועשת וליהנות מהשקט של הכפר, הדשא והאווירה הנינוחה.

מלון צובה
אם היעד הראוי לכם הוא אזור ירושלים, יש ביכולתכם להתענג גם במסגרת מלון צובה שהוא מלון מאורגן סימפטי ונעים לעין. מיקומו של המלון הוא מרכזי, אך למרות זה, המלון מצליח להיות שקט ושלו. מבחינת השירותים המוצעים בקרבו, ניתן למצוא בריכה, מסעדה, חנויות לקניות, אינטרנט, מגרשי טניס, מדשאות, מועדון יום לילדים וכן הלאה. האוירה במלון זה שקטה ושלווה ובגלל זה הוא מומלץ באופן מיוחד לנעימות. עיר הקודש ירושלים כוללת ערך היסטורי גדול למבקרים בקרבה, ולכן אורחי המלון ברוב המקרים נהנים מההיסטוריה של העיר העתיקה.

מלונות בים המלח
מי שרוצה לגוון ולנסוע במהלך שנה זו דרומה דווקא לים המלח מסוגל למצוא אואזיס אמיתי. המלונות הנמצאים על חוף ים המלח בדרך כלל רלוונטיים לכל כיס ותקציב, מציעים שירותים ותנאים רלוונטיים לאלה המגיעים דרומה וכוללים במקרים רבים גישה זריזה לחוף. מלונות בים המלח נודעים בכך שאלה מספקים חוויה ראויה ורלוונטית למבקריהם. הפעילויות שאפשר למצוא בתחום קשורות באופן ישיר לים המלח עצמו - התמקדות בטבע הייחודי שהמקום מציע והנופשים מוזמנים לנפוש על חופו של הים או לצוף ברוגע על המים.

 

 


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים