שובר לפרסום בגוגלדיבורית בלוטוס לרכב

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : netik   
חמישי, 31 מאי 2012 14:23

החוקים החשובים ביותר שנחקקים ונאכפים במדינה קשורים להתנהלות שלנו בכביש. החוקים הללו, על אף שלעתים הם נראים מעיקים ואולי אפילו לא נחוצים, מסייעים להפחית באופן משמעותי את תאונות הדרכים. החוק האוסר לשוחח ישירות בסלולרי ברכב הוא דוגמא לחוק חשוב, שכן תאונות דרכים רבות נוצרו באשמת הנהגים אשר שוחחו או סימסו בטלפון במהלך השיחה.

כדי להיות אזרחים טובים, לציית לחוק ובסופו של דבר להגן על החיים שלנו בכביש, אנו נדרשים למצוא פתרונות חלופיים לדיבור הישיר באמצעות הטלפון הנייד, כמו לדוגמא דיבורית בלוטוס לרכב. במאמר הבא ננסה להבין על מה חשוב לשים דגש בעת הבחירה בדיבורית כזו.

איכות השמע

כמובן שהקריטריון החשוב מכל שאליו אנחנו מחוייבים להתייחס בעת בחירת דיבורית בלוטוס לרכב, הוא הנושא של איכות השמע. הרי אם הצד השני ישמע מקוטע או לא ברור, אין לגיטימציה להשקיע ברכישת דיבורית כזו. כיצד מוצאים דיבורית בלוטוס לרכב המציעה איכות שמע מושלמת? בקלות! באמצעות בדיקת המלצות וחיפוש דירוגי לקוחות ברשת.

כמובן שהאיכות צריכה לפעול לשני הצדדים, ולכן בדיוק באותה מידה שאתם מצפים לשמוע טוב יותר את הצד השני, כך גם הצד השני צריך לשמוע טוב אתכם. מדובר בפרמטר שקשה לבדוק 'בלייב', לפני הרכישה, ולכן הנושא של ההמלצות הוא קריטי במיוחד בסעיף הזה.

נוחות ההפעלה

דיבורית בלוטוס לרכב אמורה להכיל ממשק נוח לתפעול, שכן כל המטרה של דיבורית כזו היא שתוכלו לבצע שיחה בקלות ולא תצטרכו לצאת מריכוז בכביש. ממשק זה פרמטר שניתן ורצוי לבדוק לפני הרכישה, וגם בסעיף הזה תוכלו לחפש המלצות או אזהרות המתייחסות לנוחות השימוש.

בקשו מהנציג בחנות שבה אתם מבקרים להדגים לכם את השימוש במכשיר, כך שתוכלו להתרשם ממנו ולראות האם זה משהו שתוכלו להסתדר איתו בזמן הנסיעה או לא. דיבורית בלוטוס לרכב מעצם הגדרתה אמורה להתאפיין בהנדסת אנוש מוצלחת ובמנגנון נוח, אבל כמו תמיד, גם בקטגוריה הזו יש ויש, ולכן מדובר בפרמטר שחשוב מאוד לבדוק מראש, כדי שלא תמצאו את עצמכם עם אוזנייה מסובכת מדי או עם לחצנים בעייתיים.

קריטריונים נוספים שיש לבדוק

כמובן שהקריטריונים החשובים ביותר שקשורים לבחירת אוזניית בלוטוס לרכב הם אלה שכבר נגענו בהם, דהיינו איכות השמע ונוחות ההפעלה. עם זאת, ישנם כמה קריטריונים נוספים שכדאי להניח עליהם את הדעת, ועל אף שהם אינם מרכזיים- בסופו של דבר הם יכולים להשפיע על הנאתנו מהמכשיר.

הכוונה לאורך החיים של הסוללה ולאחריות שניתנת לכם עם הרכישה. סביר להניח שאם אתם נמצאים הרבה בדרכים ואין לכם אפשרות להטעין כל כמה שעות את הסוללה, תרצו לרכוש אוזניית בלוטוס לרכב עם אורך חיים טוב, או לפחות סביר, כך שלא תצטרכו להתעסק כל הזמן עם הטעינה שלה.

דיבורית בלוטוס לרכב היא אינה חסינה בפני פגיעות או תקלות, ולכן מומלץ לוודא לפני הרכישה שקיבלתם אחריות לפרק זמן סביר ויש כתובת מסודרת שאליה תוכלו לבדוק במידה ונגרם נזק לאוזניה, שהרי ההשקעה שלכם לא אמורה להיות חד פעמית או קצרת מועד.


www.no-risk.co.il
 
מאמרים נוספים :

» מערכות מולטימדיה לרכב

מערכות מולטימדיה מתקדמות לרכבמערכות מולטימדיה מותאמות לרכב הופכות את הנסיעה לחוויה של ממש. הילדים עסוקים ושקטים, והנהג רגוע, בטוח ומרוכז בכביש.אין ספק כי מהוות פריצת דרך משמעותית במערכות הקיימות והמוצעות כיום בשוק...

» רדיו דיסק לרכב

אל תחמיץ שום תשדיר גם במהלך הנסיעהרדיו דיסק לרכב מאפשר האזנה למוסיקה או לרדיו ברכב באופן איכותי ומתקדם. מוצר זה משווק בעשרות דגמים מהפשוטים ועד היקרים ביותר.קיימים בשוק מאות דגמים של . עין בלתי מקצועית לא מסוגלת להבחין...

» רמקולים לרכב

מערכות שמע לרכברמקולים לרכב ברמה גבוהה הופכים את הנסיעה לחוויה של ממש.נסיעה בטוחה תלויה בשמירה על חוקי הבטיחות בדרכים, בציות לתמרורים ובשמירה על ערנות לאורך כל הנסיעה. עם זאת ניתן להפוך את הנסיעה לאיכותית ונעימה יותר...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים