שובר לפרסום בגוגלדילים וקופונים הגיע לישראל

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : קופונט   
שבת, 24 מרץ 2012 14:48

בזמן האחרון, המונח קופונים עובד חזק מאד בארצנו. האופציות הקשורות לתחום של שוברים בלתי מוגבלות. אלו יכולים להיות שוברי הנחה, או שוברים, אשר הופכים לקופונים בחנויות לקופונים, או שוברים לרכישת מוצרים בהוזלה, אוקופונים במגוון מקומות אחרים.

שוברים המשמשים כתווי שי מקובלים מאוד, והם נחשבים eupui למתנה מועדפת שוועדי עובדים מעניקים לעובדיהם בתקופות החגים.

קופונים מתנה, שהוא אהוב ביותר בקרבת הרבה אזרחים בארצנו, הוא שובר מתנה למכוני ספא. שוברי מתנה לחבילות ספא, אהובים אצל בני זוג אשר מחפשים קופונים לצאת לחופשה זוגית לא יקרה וחלומית. אלו שוברים שנחטפים בכמויות בתקופות החגים ובקיץ.

שוברים כתחליף למתנה מקורית

אנו חיים בתקופה של שוברים. ישנן כ"כ הרבה זנים של שוברים, שקשה מאד שלא להתבלבל כשאנחנו שומעים על המונח שוברים, אם הכוונה , לשוברי הנחה או קופונים שאנו מקבלים בדואר. שוברים יכולים להיות אותם בעיתונות היומית, המוצעים כחלק ממסע פרסום של חברות ומותגים שונים.

הגלישה באינטרנט, של אוכלוסיות לא מעטים, בכל קבוצות הגיל ומכל המגזרים, הפכו את הנושא של שוברים, לנושא פופולרי מאד, ואין מי שלא נשבה בקסם, הן של חיפוש שוברי הנחה ואף של רכישה של השוברים.

שוברים הזוכים לביקוש די גבוה, אלו שוברים של המבצעים המוכרים, המציעים שבו אתם מקבלים שובר אחד אחר, על כל שובר שאתם קונים במסגרת המבצעים השונים המוצעים באינטרנט ובעיתונים.

קופונים מתנה מתאים לכולם ומקורי

שובר מתנה לאירוע כתחליף של מתנה, זהו מנהג חדש שפיתחנו בישראל.

ללא ספק, שמקוריות נראית לאחת התכונות החזקות שלנו, בכול מה שקשור במתן מתנות.

בארצנו הקטנה, קיימת במציאות ההבנה שתחום קופוניםהשתרש עמוק בקרבנו, ואם ניתן להפוך את ההרגל של קנייה של שוברים גם למשהו שימושי ויעיל, כמו פיתרון מצוין לפרובלמה הנצחית של "מה מביאים מתנה לחתונה?", אז בעצם עד כה יותר נעים.

לא מעטים, שאינם יודעים איך מה להעניק לזוג הנישא ביום חתונתו, מחליטים שדווקא שוברים של ספא אחרי החתונה, אפשר להיות מתנה נפלאה, או אף קופונים הנחה של 70% לסיר לחץ משוכלל, יכול להיות מתנה נהדרת.

מה שמעניין, כי קיים הרבה זוגות, שאפילו לא כועסים כשהם מקבלים שוברי מתנה לחתונתם. זה אף פותר להם בעיה עתידית. כי הם יודעים איך בדיוק מה הם  באירוע הנראה לעין של מי שהביא להם מתנה לחתונה, שובר הנחה של 60% לשמיכה זוגית לחורף


www.couponet.co.il
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים