שובר לפרסום בגוגלדניאלה פז - ענף הנדלן פורח תמיד

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
ראשון, 27 אוגוסט 2017 18:18

דניאלה פז

תחום הנדל''ן נחשב לאחד הענפים המכניסים ביותר במשק שמניב לאלו שמשקיעים בו תמורה גדולה לאורך השנים. העובדה הזו נכונה, אך אנשים רבים שוכחים שלצד סיפורי ההצלחה שאנו שומעים על משקיעי נדל''ן שהרוויחן לא מעט בתחום, יש גם כאלו שנחלו אכזבות צורמות והפסדים בסכומי עתק.

כמו בכל תחום, ההפסדים הללו נובעים מהשינויים ששוק הנדל''ן עובר, אך זהו לא הגורם היחיד לכישלון. מלבד שינויים שלא תמיד ניתן לחזות, יש גם כאלו שהם צפויים ורק אלו שיש להם ניסיון בתחום יכולים לחזות אותם. אותם מומחים הם בעצם חברות ייעוץ נדל''ן שנותנות מניסיונן, ומאפשרות לחברות נדל''ן להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבורן.

ייעוץ נדל''ן – מבט מפוכח לעתיד טוב יותר

חברות נדל''ן כאלו ואחרות צריכות לפתור בעיות וסוגיות שונות שיש על הפרק וקשורות ישירות לבנייה עצמה. בשל כך, לא נותר להן די זמן לבדוק האם הפרויקט שהן מעוניינות להקים אכן יניב להן תוצאות כפי שהן רוצות, ומה עליהן לעשות גם בסוגיה הזו.

חברות ייעוץ נדל''ן ממלאות את החסך המשמעותי הזה ובעצם נותנות פתרונות ישימים שחברות הנדל''ן יוכלו להשתמש בהן. בתחום ייעוץ הנדל''ן, חברת ''פז כלכלה והנדסה'' עומדת בראש רשימת החברות שמספקות שירותים מסוג זה הודות להנהלתה של דניאלה פז, מייסדת ומנהלת החברה. לאחר סיום לימודי התארים של דניאלה פז בכלכלה ומנהל עסקים, היא פנתה להסמכה לרישיון עבור שמאות מקרקעין והקימה את חברתה בשנת 1996.

מאז ועד היום, חברתה של דניאלה פז מעניקה שירותי ייעוץ פורצי דרך עבור חברות נדל''ן במטרה לסייע להן לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורן. חברתה של דניאלה מונה ארבע מחלקות שונות שבכל אחת מהן מומחים בתחום הכלכלה והנדל''ן שמייעצים לחברות כיצד לנהוג, היכן מומלץ להן להקים פרויקטים ומה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

ייעוץ המומחים הזה מפי העובדים בחברתה של דניאלה פז הוביל חברות נדל''ן רבות להקים פרויקטים מוצלחים תוך מזעור הסיכון שלהן והגדלת רווחיהן. מניסיונה הרב ויכולתה לייעץ בצורה יוצאת מגדר הרגיל, דניאלה פז, יחד עם חברתה, הם פורצי דרך בתחום ייעוץ הנדל''ן ויכולים לייעץ במגוון תחומים בענף הייחודי הזה.

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים