שובר לפרסום בגוגלדפוס קטן, דפוס גדול

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דניאל   
רביעי, 16 נובמבר 2011 02:03

הבדל בין בית דפוס קטן לבית דפוס גדול כאשר מדפיסים פנקסי חשבוניות.

מזל טוב פתחתם עסק. עכשיו עליכם להתחיל להתרוצץ על מנת להפוך את העסק שלכם לעסק רשמי ומכובד. כל עסק צריך ציוד רב על מנת שהוא יוכל להתקיים. בעלי עסקים שפותחים עסקים חדשים צריכים ללכת לקנות ריהוט ציוד אלקטרוני ציוד משרדי ועוד ציוד רב על מנת שהעסק שלהם יוכל להתחיל לרוץ. ישנם עסקים שאינם עובדים ממשרד או חנות ולכן בעל עסק כזה צריך לארגן לעצמו ציוד אחר לגמרי. המשוטף לכל סוגי העסקים לא משנה מה הם הוא הצורך במוצרי דפוס. כל עסק חדש צריך שירותי מיתוג.

בעזרת הדפסה של פליירים, כרטיסי ביקור מנוילנים, מגנטים, פנקסי חשבוניות ופולדרים לעסק אנחנו יכולים להעביר את העסק החדש שלנו תהליך מיתוג מוצלח ואייכתי. כל עסק זקוק לדפוס. איננו יכולים לעבוד ללא ניירות ממו או ללא פנקסי חשבוניות. הנסיון לעבוד ללא המוצרים הללו יכולים לגרום לנו לבלאגן גדול בעסק. לדוגמא מוצר כמו פנקסי חשבוניות הוא מוצר חובה.

עסק שלא עובד עם חשבוניות ופנקסי חשבוניות הוא עסק שעובר על החוק ויכול להסתבך עם רשויות המס. על עסק יכול לבחור אם הוא מעוניין לעבוד עם פנקסי חשבוניות מעוצבים או שהוא מסתפק בפנקסי חשבוניות רגילים שהם אינם ממותגים. הבחירה בפנקסי חשבוניות ממותגים היא בחירה נכונה עבור עסק שרוצה למתג את עצמו בצורה מכובדת ויוקרתית. עסק שמשקיע בפרטים הקטנים ומייצר עבור עצמו פנקסי חשבוניות ממותגים הוא עסק שלוקח את עצמו ברצינות.

כאשר עסק צריך לבחור בית דפוס שידפיס עבורו את פנקסי החשבוניות הממותגים שלו הוא יכול לבחור להדפיס פנקסי חשבוניות בבית דפוס קטן או בבית דפוס גדול.  הדפסה של פנקסי חשבוניות בבית דפוס קטן היא הדפסה של פנקסי חשבוניות שמודפסים בכמות קטנה יותר.

בית דפוס קטן יכול להעניק יחס אישי ללקוח שמבקש להדפיס פנקסי חשבוניות אצלו הרבה יותר מבית דפוס גדול שעובד עם מאגר גדול מאוד של לקוחות שכל אחד מהם זקוק לעיצוב של פנקסי חשבוניות. בית דפוס יכול להדפיס עבור לקוחות פנקסי חשבוניות בהתאמה עיצוב ולשבת עם בעלי עסקים על עיצוב פנקסי החשבוניות בצורה פרטנית. בית דפוס גדול לעומת זאת בדרך כלל יתן שירות של הדפסת פנקסי חשבוניות לעסקים גדולים שזקוקים למספר גדול מאוד של פנקסי חשבוניות.

התהליך שעובר הלקוח שמזמין פנקסי חשבוניות מבית דפוס גדול הוא תהליך שהוא פחות אישי ויותר מכאני. בית דפוס גדול יכול גם להתכתב עם לקוחות לגבי גרפיקה או רק לקבל אישור במייל לעיצוב. היכולת לקבל יחס אישי כאשר אנחנו מדפיסים פנקסי חשבוניות בבית דפוס גדול היא כמעט בלתי אפשרית. ישנם לקוחות של בתי דפוס גדולים שאינם זקוקים ליחס אישי ומתאימה להם שיטת העבודה מול בית דפוס גדול ולכן הם בוחרים להדפיס אצלו את פנקסי החשבוניות שלהם.

המאמר הועלה בחסות בית דפוס ניו ויזן מדיה-

http://www.nvm.co.il/ 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים