שובר לפרסום בגוגלדרכים שונות לניקוי ספות

PDF הדפסה דוא
דרכים שונות לניקוי ספות - 5.0 out of 5 based on 3 reviews
דירוג משתמש: / 3
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מנו-זוהר   
חמישי, 01 מרץ 2012 10:31

כל עקרת בית מכירה את ההרגשה הלא נעימה כשכתם לא יפה מתפשט על פני הספה במרכז הסלון.  בבית משפחה ממוצע עשויים ליפול על הספה חומרים שונים: שמן, קפה, יין, עסיס פירות או חומרים קשים יותר כמו חומרי ניקוי ששנפכים בטעות או דיו, טושים, צבעים שילדים נוהגים לצייר בהם ועוד. התחושה הלא נעימה הזו מתעצמת ככל שמיקום הכתם הוא באיזור שלא ניתן להסתירו או  פשוט "להפוך כרית". הספה התוספת מקום של כבוד בסלון הופכת להיות בבת אחת מרהיט שמכבד את הבית לרהיט שמבייש אותו

קיימים כמה דרכים לניקוי ספות

הדרך הפשוטה היא לנקות את הספה באמצעות חומרי ניקוי ביתיים שניתנים להשגה בחנויות מתמחות, ברשתות עשה זאת בעצמך או אפילו בסופרים בכל מקום בארץ. חומרים אלו המיוצרים על ידי חברות שונות מבטיחים להסיר כל כתם ולהחזיר את מראה הספה לקדמותה. בכתמים קלים וקטנים אכן יתכן ותהיה הצלחה. אך בכתמים עמוקים וחודרים יותר ההצלחות הם חלקיות יותר. יתרה מזו, לא כל כתם משפיע על כל סוג בד באותו אופן. כתם דיו, לדוגמא, משפיע באופן מסויים על בד ובאופן אחר לחלוטין על ספה מעור. בנוסף לכך יש הבדלים לא פעם בין סוגי עור שונים וסוגי בדים שונים.

דרך מתקדמת יותר היא לפרק את כיסוי הספה ולהעבירה למכבסה או מכון ניקוי המתמחה בבדים של ניוקי ספות. בדרך זו כיסוי הספה עובר תהליך עמוק ויסודי יותר במכון שמתמחה בכך והתוצאות עשויות להיות הרבה יותר טובות מהדרך הראשונה. החיסרון של שיטה זו היא שלא ניתן לבצע ניקוי ספות בשיטה זו לכל הספות . יש ספות שלא ניתן לפרק את כיסויין ולשלוח למכבסה.

הדרך הטובה והיסודית ביותר היא על ידי היעזרות בחברת ניקוי ספות מקצועית. לחברת ניקוי ספות יש ניסיון מצטבר והתמחות בניקוי מקצעוי של סוגי ספות שונים. החברה מצויידת במיטב העידכונים המקצועיים, במיטב הידע והכי חשוב בניסיון מצטבר . לחברה המקצועית יש ציוד, חומרים ושיטות עבודה שמבטיחים את הצלחתה.

חברת ניקוי ספות מקצועית מגיעה לבית הלקוח ומבצעת את מלאכת הניקוי מבלי לגרום טורח מיותר לבעלי הבית. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים