שובר לפרסום בגוגלהדבר היחיד שאתה באמת צריך לדעת עם רכישת טבעת אירוסין

PDF הדפסה דוא
הדבר היחיד שאתה באמת צריך לדעת עם רכישת טבעת אירוסין - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ram surya   
שני, 18 יוני 2018 14:29

 

 

לבטח גם אתה עד לעשרות המדריכים הזמינים באינטרנט לגבי רכישה מוצלחת של טבעת האירוסין. מרבית המדריכים אוסרים עליך דברים ותוחמים אותך במסגרת נוקשה, אך האמת היא שתוכל לרכוש כל טבעת שנמצאת חביבה עליך, כאשר ישנו דבר אחד שעליך להתחשב בו:


כמה זמן צריך כדי לרכוש טבעת אירוסין?

תכנון נכון וחלוקה של הזמן הם המפתח לרכישה מוצלחת של טבעת האירוסין. הכלל: לא משאירים את רכישת הטבעת לרגע האחרון. אם כן, מתי יוצאים לדרך? ברגע שאתה מרגיש מוכן. מה שכן חשוב הוא לדעת לקראת מה אתה הולך ולזכור כי מדובר על רכישה בכמה שלבים: שלב הסינון הראשוני המתבצע מהמחשב האישי שלך עם קטלוג של טבעות אירוסין מיוחדות. השלב הבא הינו הגעה אל חנות התכשיטים במטרה לראות את הדגמים בלייב, ואילו השלב השלישי הוא לקחת כמה ימים של מחשבה ולבסוף לבחור את הטבעת. חודש ימים אמור להספיק בכדי לעשות עסקה מוצלחת.


גודל היהלום וחיתוך היהלום לגמרי בשליטתך

למרות ההמלצות השכיחות להעניק טבעת החופפת במאת האחוזים לטבעת החלומות של האחת שלך, ההמלצה היא דווקא הפוכה: בעת שתעניק טבעת שנראית בדיוק כמו הטבעת שבת הזוג שלך חלמה לקבל, אין כל אפקט של הפתעה או התרגשות. מנגד, בעת שאתה יוצק את הבחירות האישיות שלך אל תוך הטבעת ומקבל החלטות לגבי גודל היהלום, חיתוך היהלום וצבע היהלום, ישנו שילוב בין הבחירות שלה ובין הבחירות שלך שיצרו את הדגם המנצח. אז מה הדבר היחיד שבו אתה צריך להתחשב כשאתה יוצא לדרך?


צבע הזהב של הטבעת: מה היא באמת אוהבת?

יש לך יד חופשית בכל הקשור לנראות הטבעת, הקו העיצובי שלה ומיקום היהלום על הטבעת. הדבר היחיד שאתה לא יכול להתפשר בו הוא צבע הזהב. מעטות הנשים שאוהבות גם את הזהב צהוב וגם את הזהב הלבן, וכל אישה מגלה העדפה ברורה לצבע מסוים. הדרך הטובה ביותר להבין איזה צבע בת הזוג שלך אוהבת הוא להביט על התכשיטים שהיא עונדת, או לעשות מבצע סמוי בדמות הצצה בתיבת התכשיטים שלה.

 

 

 


 
מאמרים נוספים :

» מדוע חתונה ללא הצעת נישואין פוגעת ברומנטיקה?

מרבית הזוגות מתארסים בדרך הבאה: הגבר מגיע אל חנויות תכשיטים שונות ובוחן דגמים של ויקרות, הוא בוחר טבעת אחת ולבסוף מציע את ההצעה המרגשת. לצד זוגות אלו, ישנם הזוגות שמדלגים על שלב ההצעה ובוחרים להתחתן לאחר שהם שוחחו על...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים