שובר לפרסום בגוגלהדפסה על כובעים - הדפסה על חולצה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : huns   
שני, 19 ספטמבר 2011 16:47


באירועי חשיפה דווקא כדאי להתלבש
בעולם השיווקי של היום צריך, כידוע, להשאיר חותם ומזכרת בכל מקום ובכל הזדמנות. אחת המשמעותית ביותר היא אירועי החשיפה שמתקיימים במסגרות שונות ומגוונות. הדפסה על חולצה של הלוגו שלכם, או הדפסה על כובעים של שם המוצר שלכם, יכולות לתת לדוכן שהצבתם דחיפה יחצ"נית רצינית. הדפסה על חולצה היא פעולה שיווקית נכונה כי המידע שאתם רוצים להחדיר לתודעת הצרכן הולכת איתה לכל מקום וכך גם הדפסה על כובעים.
הדפסה על חולצה או הדפסה על כובעים מנצלים את יתרונותיהם הרבים של אירועי חשיפה. מדובר בזדמנות למגע עם קונים פוטנציאליים לא מעטים, שלא בטוח שהייתם פוגשים באופן אחר. עם זאת אתם נמצאים בסביבה שבה לפעמים עשרות נציגי בתי עסק ממטירים על הלקוחות שפע של אינפורמציה ופיתויים. לשם בולטות משמעותית, אתם זקוקים לאמצעים יוצאי דופן, כמו הדפסה על חולצה של מירב המידע החשוב עליכם.
החלטתם על הדפסה על כובעים? קצת הומור לא יזיק
הדפסה על כובעים או הדפסה על חולצה לטובת שיווק העסק שלכם צריכה להיעשות בחוכמה. הדפסה על חולצה רק עם שם המפעל או המוצר לא תעשה את העבודה. אבל אם תלוו אותו באמירה מבריקה או ציור הומוריסטי, גם הדפסה על כובעים תהיה אפקטיבית. אנשים אוהבים להצטייד בפריטים משעשעים ושנונים.
וכך, הדפסה על חולצה או הדפסה על כובעים ישמשו אתכם פעמיים: פעם אחת כשהלובש עצמו הכיר אתכם, ובפעם השנייה הוא השליח שלכם לידיעת הציבור. הדפסה על חולצה או הדפסה על כובעים תבטיח חשיפה גדולה, כאילו שכרתם לוח מודעות נייד. קחו בחשבון שהחשיפה נמשכת גם אחרי האירוע.
הדפסה על חולצה אולי עולה קצת יותר אבל שווה הרבה יותר
וישנו גם העניין התקציבי. בהחלטה על סכום הכסף שאתם מעוניינים להשקיע באמצעי הפרסום ובעיקר על הפריטים הקטנים שאותם תחלקו באירוע החשיפה הקרוב ובכל הזדמנות אחרת, בוודאי אפשר יהיה לבחור אביזרים זולים כמו מחזיקי מפתחות או מגנטים למקרר, אבל בחישוב של השקעה מול יעילות אסור להתבלבל – הדפסה על חולצה או הדפסה על כובעים לא ייזרקו דקה אחרי קבלתם. 
מאמרים נוספים :

» הדפסה על חולצות, שיווק ויראלי מוכח, אך האם רלוונטי גם בתקופת האינטרנט?

בלי לומר אף מילה כל אדם יכול להיות פרסומת מהלכת.סתם ככה ביום יום בלי להכיר אותך העומד מולם חושף לך חלק מחייו. איך? פשוט מאד על ידי הכתוביות המודפסות לו על החולצה.  רק אצלנו הדפסה על חולצות היא הרעיון המוצלח ביותר לעסק שלך....

» הדפסה על חולצות, צעד שיווקי בסיסי ומוכר או ישן ומיותר?

אתה מרגיש שאתה נועץ עיניים בגב של מי שעומד לפניך בתור- האינסטלאטור או רופא השיניים שפרסם על החולצה שלו נשמע לך מאד מוכר. בטח,, אם אתה רואה ביום כל כך הרבה חולצות של אותו מפרסם אתה כבר מרגיש שהוא מוכר לך מהיכן שהוא. פרסום היא...

» הדפסה על חולצות ושאר אביזרים, מה כדאי ומה לא?

מחפש איזו חולצה לקייטנה או חולצת בית ספר שתעזור לכם לזהות את הילדים שלא ילכו לאיבוד?  ערב לכל החברים מהעבודה שאתה אחראי עליו ואתה מחפש איזו מזכרת ייחודית ומעניינת במחיר מינימאלי שתשתלב יפה עם שאר ההוצאות? רוצה לפנק את...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים