שובר לפרסום בגוגלהדפסת ספרים

PDF הדפסה דוא
הדפסת ספרים - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 01 מרץ 2016 15:17

על מנת לבצע הדפסת ספרים, יש צורך בשלושה שלבים עיקריים כלהלן – שלב ראשון – קדם דפוס, שלב שני – הדפסה, שלב שלישי – כריכה. באם יש לכם כתב יד אשר כתבתם אותו בכתב ידכם, אתם זקוקים לאנשי מקצוע אשר יקלידו לכם את הטקסט ויבצעו עבורכם הגהה, תחביר וכן פיסוק. ניתן לשקול עריכה לשונית, אבל חשוב להדגיש כי עורך לשוני במסגרת עבודתו על הטקסט שלכם עשוי לשנות משפטים שונים למכביר ולפעמים משפטים שלמים שאליהם התכוונתם יוצאו מהקשרם. גם בהנחה שיש ברשותכם טקסט שכבר הינו מוקלד, אתם נזקקים לשירותי עימוד. שירותי עימוד בהם מעוצבים עמודי הספר על פי תבנית ייחודית אשר מיועדת לספרים, כמו למשל – ראשי פרקים, מספרי עמודים, מפתחות ואינדקסים. אולי תזדקקו לעיצוב גרפי אשר בו יעוצב העמוד אשר עתיד להיות מודפס – הדבר נעשה באמצעות גרפיקאים בתוכנות גרפיקאיות מתקדמות ועדכניות ביותר. החומר שאמור להיות מודפס מוקרן על לוחות אלומיניום בעזרת מכונה מיוחדת או ידנית בעזרת פילם. הפלטה קולטת דיו מגלילי הדיו שבמכונת ההדפסה ומדפיסה את החומר על ניירות דיו גדולים. על הלוחות מסודרים דפי הספר, כך שלאחר ההדפסה בזמן קיפול הגיליונות המודפסים, יצאו העמודים במקום המתאים.

איך נעשית הדפסת ספרים?

תמונת הדיו מועברת מהלוח עליה הוקרן הדף שעובר להיות מודפס לגליל גומי ומשם לנייר המודפס. הפלטה קולטת דיו מגלילי הדיו רק באזורים עליהם מוקרנת התמונה ואילו באזורים הריקים נקלטת רק שכבת מים ששומרת את האזור שלא מודפס ריק מדיו. טכניקת דפוס זו היא שיטת ההדפסה הנפוצה ביותר בהיקפים מסחריים גדולים בשל איכות ההדפסה הגבוהה והאפקטיביות של שיטה זו. הדפסת ספרים עשויה לשרת אתכם לכל מיני מטרות מגוונות, כמו למשל – ספרי לימוד, ספרי מתכונים, ספרי קריאה וכיוצא בזה.

אתם יכולים לבחור דפוס דיגיטלי אשר משתמש בשיטות הדפסה מהמתקדמות והאפקטיביות בתחום, מערב כמה שפחות גורמים אנושיים, מה שמפחית בצורה ניכרת את עלויות הייצור וכפועל יוצא מתבטא בהנחה משמעותית עבורכם. בשיטת ההדפסה המסורתית, לוקחים בחשבון את שעות העבודה של העובד, יותר ידיים מעורבות בתהליך ההדפסה, מכיוון שמכונות הדפסה קונבנציונליות מצריכות שילוב של מספר עובדים במכונה אחת תחזוקת עובדים במכונה רגילה כרוכה בהוצאות יותר גבוהות וצריך כל הזמן לכוון מחדש את מכונת ההדפסה להזמנה חדשה. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים