שובר לפרסום בגוגלהדרך הכי טובה לעבוד עם בשר

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
ראשון, 18 מרץ 2018 07:33

כולם אוהבים לבשל. יש כאלה שמבשלים כמה דברים בסיסיים ולא מעבר לכך, ויש כאלה אשר יכולים להקדיש יום שלם במטבח ולעמול על הכנה של תבשילים ברמה מאוד גבוהה, ביחס לאדם שאין לו השכלה קולינארית רשמית. מה כבר צריכים לדעת על מנת להכין ארוחה טעימה ומזינה במטבח הביתי?

ראשית, לעשות היכרות מעמיקה יותר עם רשימה ארוכה של פרודוקטים שקיימים לרשות הטבח הביתי, וכל זאת לצד ניסיון הולך וגובר שבו מבינים יותר מה טעים ומה פחות. תהליך הבישול הוא כזה שמצריך בקיאות ודיוק, וככל שיותר מדייקים הטעמים יותר טעימים, בייחוד כאשר רוצים להכין תבשיל בשרי ברמה של עשייה מסוימת. מה צריכים יותר מאשר מד טמפרטורה ונתח בשר איכותי?

החשיבות של הטמפרטורה

כאשר רוצים להכין נתח של בשר זה חשוב מאוד להבין את הנתח הזה על מנת לדעת מה יעשה לו טוב בתהליך של הבישול. זה לא רק התיבול המושלם, כי אם הבאת הבשר אל טמפרטורה שמחמיאה לו ולא יוצרת גוש בשר נוקשה ובלתי לעיס.

איך גורמים לבשר להגיע אל הטמפרטורה המושלמת הזו שעושה לו רק טוב? לשם כך צריכים לצד הנתח העסיסי הזה גם מד טמפרטורה אשר איתו יכולים מידי פעם לבדוק את הטמפרטורה שאליה הגיע הבשר ברגע נתון, ולצד ההיכרות עם הטמפרטורה שיוצרת בישול לרמה של עשוי היטב לעומת רייר יכולים לדייק את העשייה למשהו לא פחות ממושלם.

לא מנחשים לפי הצבע, ובהחלט לא שוכחים את הבשר ללא השגחה ומעקב על ידי שעון. זמנים הם דבר הכרחי לבישול מדויק, ועם מכשירים שעושים את זה נכון, הדיוק מביא אל בישול נכון של נתח שעלה לא מעט כסף וממנו רוצים להוציא את המיטב. 
מאמרים נוספים :

» מד טמפרטורה – לשמור על טמפרטורה נכונה בחדר

הרבה פעמים אנחנו לא שמים לב לזה, אך בחדרים רבים, הן בבתים פרטיים והן בעסקים שונים, יש מד טמפרטורה מיוחד שמודד את הטמפרטורה של החדר. מד זה מאפשר לנו לדעת האם החדר זקוק למיזוג או חימום, ומספק לנו מידע מקיף שיכול להיות שימושי...

» כיצד בוחרים משחק לילד?

כיצד בוחרים משחק לילד? בחנות המשחקים מול המגוון העצום, הצבעוני והמרתק של משחקים וצעצועים כולנו ניצבים עם השאלה כיצד לבחור משחק? מה המשחק המתאים? הנכון? מה שנקרא: "הכדאי" ביותר. לבחירת משחק מספר קריטריונים:מותג – גם בתחום...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים