שובר לפרסום בגוגלהדרך לבחור ביטוח לרכב שלך

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Administrator   
שני, 28 נובמבר 2011 12:32

ביטוח לרכב הוא הכרח חוקי ותועלתי לכל בעל רכב בכל מקרה. ישנם מינים שונים של ביטוח רכב, ומחובתו כל תושב בעל רכב לשמור בבעלותו ביטוח תקף. בהמשך המאמר נבחן ונעמוד על ההבדלים בינות מיני הביטוח השונים, לכדי לסייע לבעלי הרכב לדעת את חובותיהם וזכויותיהם. אנחנו בטוחים שהכתוב יעזור לכל מי שמחפש ביטוח - ונאחל קריאה נעימה ומועילה!מה חשוב לדעת על ביטוח חובה לרכב?

ביטוח חובה הינו ביטוח אשר מכסה עבור פגעי גוף ונפש גרידא. כאשר הינכם רוצים בכיסוי עבור פגעי רכוש, באחריותכם לקנות ביטוח מקיף למכונית. בנוסף לכך, אם הינכם מעוניינים בכיסוי עבור נזקים לצד ג' כלשהו באחריותכם לרכוש ביטוח צד ג'.
ביטוח החובה מספק כיסוי עבור הנוהג ברכב, כל מי שישב עמו באותו הרכב ועוברי אורח שנפגעו כפועל יוצא מהתאונה. הכיסוי הינו בעבור טיפולים רפואיים, ניתוחים כירורגיים, אשפוז, התאוששות, השתלות איברים, טיפולים נפשיים ארוכי טווח, תרופות שונות ולמעשה כל עניין רפואי שיש לו יחס לא עקיף עם הפגיעה בתאונה.

מה חיוני לדעת על ביטוח מקיף לרכב טרם שקונים אותו?

ביטוח מקיף יכול להיות נבדל מחברת ביטוח אחת לשנייה, כל חברה המוכרת ביטוח מחשבת את התשלום לפי השיקולים הבלעדיים ולכן המחיר גם כן שונה בכל חברת ביטוח. מעט מחברות הביטוח אינן רוצות לבטח אנשים להם עבר תאונתי גדול מידי או שחברות אלו גובות פרמיה גבוהה במיוחד עליהם, חלק מחברות הביטוח אינן מאשרות לבטח נהגי רכב מתחת לגיל מסוים וכן הלאה.
פרט חשוב נוסף שיש לדעת הינו שבמידה ויש ברשותכם ביטוח חובה בחברת ביטוח ספציפית – אין זה אומר כי הינכם מחוייבים לעשות במסגרתה את הביטוח המקיף, תוכלו לעשותו בחברה אחרת ובדרך זו תוכלו לבדוק את התכנית המשתלמת במידה הרבה ביותר.

מה הוא ביטוח צד ג ומה חיוני להבין לגביו?

ביטוח צד ג מוכר בתור ביטוח שמספק כיסוי עבור נזקים לצד ג'. מדובר על פגעי קניין בלבד שכן פגעי גוף ונפש מכוסים על ידי ביטוח החובה.
ביטוח צד ג הוא ביטוח שאפשר לקנות בזכות עצמו אך הוא מוכלל במסגרת ביטוח הרכב המקיף. בזמן שאנשים קונים ביטוח צד ג בלבד הם בעצם מעוניינים לכסות רק את הצד השלישי שמעורב בתאונת דרכים וזה כדי שלא יצטרכו לשלם הוצאות אלו.
הדבר מתייחס אל ביטוח רשות ועלותו משתנה מחברת ביטוח אחת לשנייה ועל כן מומלץ לעשות השוואת מחירים ולבחור את הפוליסה המשתלמת ביותר מבחינה כספית.

 

 


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים